ЗНО-2021: пробне – цієї суботи

На Львівщині для участі у пробному оцінюванні зареєструвалося понад 13 тисяч учасників

10 квітня відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Кожен зареєстрований учасник зможе скласти тест з одного навчального предмета з переліку ЗНО-2021: українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька, французька мови. Про це повідомила керівниця Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.
Найбільше учасників обрали англійську мову – 4112 осіб, математику – 3492 особи, українську мову та літературу – 2972 особи.
Для окремих учасників пробного ЗНО-2021 створили спеціальні умови. Це, зокрема, надання можливості виконання роботи в аудиторії на першому поверсі, можливість використання слухового апарата, надання можливості супроводжувальним особам допомогти учаснику зайняти робоче місце та ін.
Цього року усі предмети, окрім англійської мови, відбуватимуться у місті Львові, усіх районних центрах, містах Борислав, Новий Розділ, Новояворівськ, Червоноград. Тестування з англійської мови здійснюватимуть у п’яти містах: Львів, Дрогобич, Самбір, Стрий, Червоноград.
При вході в пункт пробного зовнішнього незалежного оцінювання учасник повинен пред’явити паспорт або свідоцтво про народження, а також запрошення-перепустку. Також необхідно мати зі собою дві ручки та медичні маски.
«Учасник пробного незалежного тестування також може пред’явити перепустку-запрошення у електронному форматі. Достатньо буде продемонструвати її за допомогою смартфона. Окрім того, аналогічно особа може показати паспорт, скориставшись додатком Дія, – каже Лариса Середяк.
Очільниця центру наголосила на важливості перегляду перепусток абітурієнтами. «Станом на сьогодні половина учасників пробного ЗНО не відкрили своїх запрошень, у яких вказана адреса пунктів тестування. Тому закликаю активніше долучатися до цього процесу, аби знати місце, де відбуватиметься тестування. У разі виникнення проблем просимо звертатися на електронну скриньку центру», – наголосила вона.
Перепустка-запрошення розташована на інформаційних сторінках учасників пробного ЗНО. Для цього необхідно увійти в особистий кабінет за логіном та паролем. У разі втрати потрібно звернутися до центру.
Результати пробного тестування з’являться 16 квітня. 11 – 14 квітня на інформаційних сторінках учасників розмістять усі зошити пробного тестування, завдання з яких можна розв’язати самостійно.
Важливо: у разі неучасті особи у пробному тестуванні кошти не повертатимуть, однак особа має право отримати примірник тестового зошита упродовж трьох днів. Для цього потрібно звернутися у пункт тестування, який вказаний у запрошенні-перепустці.

Обов’язкові предмети

У 2021 році учасники ЗНО можуть скласти тести з 5 предметів. Основна сесія ЗНО буде безплатною і триватиме з 21 травня до 15 червня.
Для державної підсумкової атестації потрібно написати 4 тести. Обов’язковими є два предмети: українська мова та математика. Третій на вибір – або історія України («Період XX – початок XXI століття»), або іноземна мова. Четвертим може бути один із таких навчальних предметів: історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.
Цьогорічні випускники також можуть обрати додатковий п’ятий предмет із запропонованих для ЗНО. Результати основної сесії учасники дізнаються до 30 червня.

Додаткова сесія

У 2021 році, як і попередні роки, буде організована додаткова сесія ЗНО. Її проводять для осіб, які з поважних причин не мають можливості взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Це – учні, які проживають на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей або на лінії зіткнення, учасники Операції об’єднаних сил, а також ті, хто не зміг взяти участь в основній сесії з поважних причин. Наприклад, через хворобу, навчання за кордоном, участь в офіційному міжнародному чи загальноукраїнському заході тощо. Причину пропуску основної сесії ЗНО необхідно підтвердити відповідним документом.
Реєстрація на додаткове ЗНО відбудеться 6 – 18 травня включно. Додаткову сесію буде проведено з 29 червня до 16 липня. Її результати оприлюднять до 23 липня.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7932 / 1.57MB / SQL:{query_count}