Чому зменшено середній розмір субсидій?

Для призначення житлової субсидії у загальному випадку необхідно подати лише два документи – заяву і декларацію

В Україні субсидію на оплату житлово-комунальних послуг отримує близько 3 млн домогосподарств, середній розмір субсидії становив: у грудні 2020 року – 1731 грн; у січні 2021 року – 2231 грн; у лютому 2021 року – 1483 грн.
Зменшення середнього розміру субсидії у лютому пов’язане з проведенням перерахунку за січень через зменшення цін на природний газ для населення у лютому та за січень 2021 року. Тобто під час розрахунку розміру субсидії для громадян, які використовують природний газ, за січень враховано інформацію про ціну на природний газ на рівні 8,5-9 грн за куб. метр.
Водночас загальна сума нарахованих пільг та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг за січень 2021 року становила майже 7,8 млрд грн.
У лютому постачальники газу поінформували про зменшення ціни за січень, тому у лютому здійснено розрахунок розміру пільг і субсидій з урахуванням ціни на рівні 6,99 грн за куб. метр і менше, а також проведено перерахунок сум пільг та субсидій за січень 2021 року. Загальна сума нарахованих пільг і субсидій за лютий становить 5,3 млрд гривень.
Для призначення житлової субсидії у загальному випадку необхідно подати лише два документи – заяву і декларацію. Ці документи подають до уповноваженої посадової особи виконавчого органу сільської, селищної, міськради відповідної територіальної громади або посадової особи центру надання адміністративних послуг.
Всю іншу інформацію, необхідну для призначення житлової субсидії, органи соціального захисту населення отримують за запитами від ДПС, Пенсійного фонду, МВС, органів місцевого самоврядування та підприємств, що надають житлово-комунальні послуги.
Житлова субсидія призначається у розмірі різниці між вартістю житлово-комунальних послуг у межах соціальної норми житла, соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами та розміром обов’язкової частини платежу, визначеної для домогосподарства.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8535 / 1.54MB / SQL:{query_count}