Чи маємо якісне дошкілля?

200 українських дитсадків уперше візьмуть участь у дослідженні якості освіти за методикою ECERS

Вперше в Україні відбудеться оцінювання якості освітнього процесу в закладах дошкільної освіти за міжнародною методикою Early Childhood Environment Rating Scale (ECERS-3). Дослідження пройде впродовж 2020-2021 років у 200 садочках, а методику отримають усі 16 тисяч закладів дошкілля.
У 2020-2021 роках триватимуть пілотний та основний етапи дослідження. У межах цього процесу Український інститут розвитку освіти здійснить відбір близько 80 національних експертів і проведе їхню підготовку, інформує osvitoria.media.
Під час застосування методики ECERS-3 оцінюються не результати дітей, а те, що саме впливає на їхній розвиток, здоров’я і благополуччя – організація освітнього середовища, види навчально-пізнавальної діяльності, характер взаємодії між вихователями і дітьми, між самими дітьми, повсякденні практики особистого догляду.
«Цей інструмент застосовується у світі вже понад 40 років, і його використання дозволить Україні стати частиною глобальної професійної спільноти фахівців з дошкілля. Ми отримаємо надійні свідчення про якість реального освітнього процесу в закладах дошкілля», – каже представник МОН Роман Шиян.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8263 / 1.53MB / SQL:{query_count}