Приходьте і обирайте хобі!

Цієї неділі юні львів’яни зможуть обрати безкоштовний гурток на «Території дитячого дозвілля». Не забудьте маски!

Усі батьки хочуть, аби їхні діти росли розумними та всебічно розвинутими. А одним із найкращих способів інтелектуально та фізично розвинути свого сина чи доньку є запис у гурток.
У неділю, 6 вересня, у Львові вже утретє організують щорічний масштабний захід «Територія дитячого дозвілля», де батьки разом із дітьми зможуть цікаво провести час та обрати безкоштовний гурток, який опісля відвідуватиме їхня дитина.
Окрім головної локації – площі перед Львівським нацуніверситетом ім. І. Франка – майданчики «Території дитячого дозвілля» можна буде знайти в усіх районах міста.
Як розповіла «Львівській Пошті» координаторка дитячих клубів Львова Діана Наорлевич, упродовж двох годин – з 12.00 до 14.00 – діти не лише зможуть взяти участь в різноманітних майстер-класах і творчих майстернях, а й обрати гурток чи секцію.
«У школярів уже розпочалося навчання, тож батьків, як і, зрештою, самих дітей, турбує питання організації дозвілля. Щоби школярі не байдикували після уроків, а були задіяні в чомусь цікавому, пропонуємо безкоштовно відвідувати наші дитячі клуби, – каже вона. – Уже традиційно втретє на початку нового навчального року запрошуємо львів’ян на «Територію дитячого дозвілля», де кожен може ознайомитися з широким спектром можливостей для розвитку дитини та діяльністю безкоштовних гуртків і секцій Львова, спробувати себе в тій чи тій секції».
Зі слів Діани Наорлевич, на дітей віком від шести до 17 років чекають цікаві творчі майстерні, пісочна анімація, столи з антистрес-розмальовками, трасове автомоделювання, міні-лабораторія з експериментами, стрит-арт, рухливі та спортивні ігри, цікавинки для найменших, авторська фотозона з професійним фотографом. Серед цьогорічних новинок – наукова лабораторія, де можна буде проводити різні досліди, а також «Острів чистоти», де дітям у ігровій формі розповідатимуть про такі важливі сьогодні правила гігієни. Цікаво, що розповідь ця буде і українською, і англійською мовами. 
Кожен зможе знайти для себе цікавий гурток, взяти контакти і записатися.
«Сьогодні безпека всіх учасників заходу найважливіша. Цього року ми приділили особливу увагу цьому питанню. Аби не створювати скупчення глядачів, вирішили обійтися без концертної програми та виступу дітей, натомість підготували кілька новацій. Одна з них – уже згаданий «Острів чистоти», – зазначила співрозмовниця.
Ну і, звісно, впродовж усього недільного дня, коли триватиме «Територія дитячого дозвілля», доведеться дотримуватися всіх карантинних вимог. Для цього, наголошують організатори, будуть влаштовані окремі входи та виходи, проводитимуть температурний скринінг відвідувачів та стежитимуть за дотриманням фізичної дистанції. Відвідувачів закликають прихопити зі собою маски.
Нагадаємо, що у Львові налічується 40 дитячих клубів, у котрих працює понад 80 різноманітних гуртків, які пропонують дітям розвивати свої таланти, цікаво і змістовно проводити час. Цього року дитячі клуби розпочнуть роботу з 15 вересня. Як наголосила Діана Наорлевич, уже зараз вони ретельно готуються до відкриття та безпечного перебування дітей. Зокрема, забрали всі потенційно небезпечні речі, на яких можуть осідати бактерії, натомість придбали рециркулятори повітря, антисептики, бактерицидні килимки.
«Приходьте, проводьте час пізнавально та разом із дитиною обирайте хобі!» – наголошують організатори.
Адреси локацій «Території дитячого дозвілля»:
– вул. Кубанська, 12
– Парк культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького;
– вул. Чернівецька, 4;
– вул. Антоновича, 47;
– вул. Чукаріна, 9;
– м. Винники, Парк Незалежності, вул. Галицька;
– вул. Хуторівка, 28-а;
– вул. Замарстинівська, 134-а;
– вул. Вахнянина, 29.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8403 / 1.56MB / SQL:{query_count}