Пологи під час Covid-9: хто і де народжуватиме

Хворі на коронавірус жінки з області відтепер народжуватимуть у перинатальному центрі, а львів’янки – у пологовому на Мечникова

Департамент охорони здоров’я Львівської ОДА визначив медичні заклади, які прийматимуть пологи у вагітних із коронавірусом. Новий наказ «Про удосконалення в області медичної допомоги вагітним, роділлям та породіллям, хворим на грип, ГРВІ, їх ускладнення та коронавірусну хворобу Covid-19», який набув чинності з 10 серпня, передбачає, що вагітних пацієнток, в яких ще не почалася пологова діяльність або вони вже народили і в них є підозра чи підтверджений коронавірус, лікуватимуть у Львівській обласній клінічній лікарні (в терапевтичному відділенні вже підготували блок інтенсивної терапії).
Пологи у львів’янок, які мають підозри чи підтверджений Covid-19, прийматимуть у пологовому будинку №1, що на вул. Мечникова. А ось жительки області народжуватимуть у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі, що на вул. Дж. Вашингтона.
«Якщо в пацієнтки з області почнеться пологова діяльність, то перинатальний центр буде розроджувати її в одному з двох своїх боксів. Вони мають окремі входи та виходи і жодним чином не перетинаються із входом у сам перинатальний центр. Із хворими на коронавірус жінками, які народжуватимуть, працюватимуть окремі бригади медиків. Після народження дітей пацієнток доправлятимуть у профільні лікарні: жінок в обласну клінічну лікарню, немовлят – у ОХМАТДИТ. Тобто жінки з області перебуватимуть у нас лише в час розродження і то лише в боксах», – пояснила директорка Львівського обласного клінічного перинатального центру Марія Малачинська.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8571 / 1.53MB / SQL:{query_count}