Наші – найкращі

У Львові нагородять 23 випускників, які отримали по 200 балів на ЗНО з математики і фізики

На цьогорічному зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО) львівські учні починають показувати фантастичні результати. Щойно оприлюднили результати ЗНО з математики і фізики, як стало зрозуміло, що багато з них набрали найвищі бали. Зокрема, найкраще тестування здали 23 львівські випускники: 15 з них стали двохсотбальниками з математики, вісім – двохсотбальниками з фізики. І серед них п’ятеро – це чотирьохсотбальники!
«Таких результатів у Львові ще не було. Сказати, що ми вражені, замало. Ми щиро радіємо і пишаємося кожним нашим випускником. І це тільки початок. Впевнені, далі – ще більше», – зазначили в управлінні освіти Львова.
Традиційно учні, які найкраще здали ЗНО, отримають премії від міста. Як повідомили у пресслужбі Львівської міськради, нагороджуватимуть учасників ЗНО у межах Програми підтримки обдарованої молоді міста Львова. Нагороду запровадили з метою створення належних умов для виявлення та підтримки обдарованої молоді, розвитку її інтересів, схильностей та обдарувань, заохочення за успіхи у навчанні та науковій діяльності. Випускники, що отримали по 200 балів за результатами ЗНО, отримають по 5000 гривень, а ті, що отримали по 400 балів – 10 000 гривень. Найвища нагорода – за три ЗНО на 200 балів. Вона передбачає 20 000 гривень.
«Як правило, Львів завжди має дуже хороші показники. Це означає, що всі ці інвестиції, які ми робимо в освіту, останніми роками дають свій ефект. Тому я чекаю фінальних результатів, і, враховуючи всі заходи безпеки, будемо дякувати дітям фінансово», – сказав міський голова Львова Андрій Садовий.
Результати ЗНО з наступних предметів з’являтимуться поступово. Обробку сертифікаційних робіт учасників ЗНО здійснюють регіональні центри оцінювання якості освіти.
За даними Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти, згідно з календарним планом проведення ЗНО, результати учасників тестування з української мови та літератури, історії України, іноземних мов та біології оприлюднять не пізніше 25 липня, а результати учасників тестування з географії та хімії з’являться після 29 липня.
Проте щороку для осіб, які з поважних причин (участь у міжнародних, всеукраїнських змаганнях, конкурсах, олімпіадах; через хворобу; стихійне лихо; смерть рідних; викрадення одного з документів, необхідних для допуску до пункту проведення ЗНО) не мали можливості взяти участь в основній сесії ЗНО, проводять додаткову сесію.
Цього року додаткову сесію буде проведено з 24 липня до 10 серпня. Зокрема, фізику учні писатимуть 24 липня, математику – 28 липня, іспанську мову – 29 липня, французьку мову – 30 липня, німецьку мову – 31 липня, англійську мову – 3 серпня, українську мову і літературу – 4 серпня, біологію – 5 серпня, історію України – 6 серпня, географію – 7 серпня та хімію – 10 серпня.
Повідомлення про місце та час проведення додаткової сесії буде розміщене у вигляді запрошень-перепусток на інформаційних сторінках учасників ЗНО не пізніше, ніж за п’ять календарних днів до проведення додаткової сесії з певного навчального предмета.
Обробка сертифікаційних робіт учасників додаткової сесії ЗНО повинна бути завершена до 14 серпня 2020 року. Результати тестування будуть розміщувати на інформаційних сторінках учасників ЗНО.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8254 / 1.55MB / SQL:{query_count}