Є місця, ведіть у садок

У дитячих садках Львова є більше 800 вільних місць. Перелік груп та яких дітей чекають

Після завершення першої хвилі зарахування, прийом документів куди закінчився лише минулого тижня, у дитячих садочках Львова вільними є 875 місць. Зокрема, у групах раннього віку з’явилося 226 місць, у молодших групах – 458 місць, у середніх – 129 та у старших – 62 місця.
Як повідомили в управлінні освіти Львівської міськради, вільні місця формують із тих, що були вільними в електронній реєстрації станом на 10 травня, із місць у новостворених групах, а також із тих, що звільнилися через неподання документів до 14 липня.
Отож, починаючи з цього тижня і до 19 серпня, в електронній системі буде доступна функція, яка дозволить батькам редагувати електронні заяви. Крім того, інформація про вільні місця для кожної вікової групи у дитячих садках міста буде перебувати у вільному доступі.
«Батьки, чиї діти не потрапили до дитячого садка у першій хвилі зарахування, матимуть можливість перереєструвати електронну заявку дитини у той заклад дошкільної освіти, де ще є вільні місця. Батьки, яким надійшли смс-повідомлення про зарахування дітей, але вони не подали документи до 14 липня, зможуть редагувати електронну заявку лише з 1 січня 2021 року», – повідомили в управління освіти Львова.
Усі перереєстровані заявки формуватимуть у відкритих списках відповідно до дати реєстрації.
Із докладним списком кількості місць у закладах дошкільної освіти можна ознайомитися тут.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8252 / 1.53MB / SQL:{query_count}