За смакотою – на фермерський ярмарок!

Він працюватиме щосуботи на площі Ринок. Так підтримають місцевих виробників, а львів’яни матимуть змогу придбати якісні овочі та фрукти

У суботу, з 18 липня, з 09.00 до 15.00, львів'ян та гостей міста запрошують на площу Ринок на перший фермерський ярмарок. Тут можна буде придбати продукцію місцевих фермерів, підтримавши цим локального виробника. Фермерський ярмарок планують проводити щотижнево до кінця літа.
На ярмарку продаватимуть городину, фрукти, овочі, молочну та м’ясну продукцію. Умовою для участі в ярмарку є присутність самого виробника, який пропонуватиме продукцію. Зі слів директорки департаменту економічного розвитку Ірини Кулинич, до ярмарки долучаться понад 20 фермерів. На території ярмарку мають розмістити дезінфектори, а працівники ринку й відвідувачі мають бути у масках.
Співорганізаторами ярмарку є ТзОВ «Львівські ярмарки» та Сільськогосподарський дорадчий центр «Фермерська країна».
«Це – прекрасна ініціатива. Такі речі можна спостерігати у багатьох європейських містах, де мешканці собі в суботу можуть прийти, посмакувати чогось вишуканого. Потім випити доброї кави. З одної сторони – це промоція фермерів, а з іншої – можливість людям побачити власника, який займається тим виробництвом. Тут є одна умова: продавати можуть тільки ті люди, які виробляють. Сам власник продукції має бути присутній та розповідати покупцям усі деталі. Я думаю, що буде багато охочих там щось придбати. Фактично, це частина нашої програми «Купуй львівське». Якщо ми не підтримаємо наших виробників, тоді хто?», – зазначив мер Львова.
«Мрії збуваються, якщо дуже сильно хотіти, а ще багато працювати для їх досягнення! Я довго вболівала, щоб Львів мав свій справжній фермерський ярмарок, щоб львів’яни могли придбати ці чудові продукти, овочі, фрукти та ягоди від локальних виробників, адже ми цієї продукції майже не бачимо, тому що її не має в звичних для львів`ян місцях купівлі. Львівська міськрада погодила та надала чудову можливість для фермерів та виробників с/г продукції запрезентувати та реалізовувати свої продукти для мешканців та гостей міста. В складний час дуже важлива така підтримка, адже фермери не зупиняються і вирощують та виготовляють продукти, і дуже хочеться, щоб ці смаколики потрапили до львів`ян, – зазначає Наталія Табінська, засновниця сільськогосподарського дорадчого центру «Фермерська країна». – Ідея такого ярмарку не нова, колись на площі Ринок така торгівля була систематично, а містяни не розглядали такий ярмарок як свято, а щосуботи йшли традиційно купувати свіжі продукти, щоб на вихідні готувати своїм родинам смачні родинні страви. В Європі в кожному містечку раз на тиждень відбуваються такі ярмарки і є чудовим колоритним місцем ароматів та смаків. 18 липня чекаємо всіх львів`ян на площі Ринок. Ми дотримуємось всіх карантинних норм і вас просимо прийти в масках! Але давайте зробимо свято один одному! Фермери для львів`ян!».
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8354 / 1.55MB / SQL:{query_count}