Навчальний рік у школах Львова завершать дистанційно

Як батькам майбутніх першачків подати документи до школи

Через карантин навчальний рік у закладах освіти Львова буде завершено дистанційно, про що повідомила очільниця управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик. «2019-2020 навчальний рік буде завершено дистанційно. Структура навчального року затверджується навчальним закладом, і заклади освіти міста Львова дотримуються структури, яку вони обрали на початку року. Навчальні заняття будуть завершені 29 травня. До 15 червня педагогічні працівники повинні оформити документи про освіту. Випускникам 9 класів такі документи будуть видані на руки із дотриманням усіх протиепідеміологічних правил. Для учнів 1−8 і 10 класів документи (точніше їх сканкопії) будуть надіслані електронною поштою. Оригінали ж будуть видані на початку 2020−2021 навчального року. Впродовж червня будуть проведені педагогічні ради, під час яких будуть прийняті рішення про переведення учнів до наступного класу», – розповіла Зоряна Довганик..
Одинадцятикласники зможуть отримати документи про освіту лише після завершення зовнішнього незалежного оцінювання. Станом на зараз Міністерством освіти і науки не визначено точних термінів проведення ЗНО, але попередньо є інформація про те, що тестування мало б відбуватися з 25 червня по 17 липня. Важливо, що учням, які проживають у іншій області від тієї, де вони проходять навчання, а також ті, які знаходяться на відстані більше ніж 150 кілометрів від місця здачі ЗНО, надана можливість перереєструватися.
Одинадцятикласники зможуть отримати документи про освіту лише після завершення зовнішнього незалежного оцінювання
Щодо випускних та останніх дзвінків, то в Україні заборонені будь-які масові заходи через поширення коронавірусу.
Також очільниця управління освіти Львівської міськради Зоряна Довганик розповіла про те, як цьогоріч батьки дітей, які восени мають йти у перший клас, можуть подати документи до обраного закладу освіти.
«Ми розпочали прийом документів для зарахування до школи учнів першого класу. Усім закладам освіти міста рекомендовано проводити прийом за допомогою онлайн-ресурсів: електронна пошта чи будь-яка інша онлайн-платформа. Після 31 травня, впродовж цілого червня батькам першачків буде надано час для того, аби вони власноруч могли принести документи дитини. Мова йде про тих, хто не зможе подати документи онлайн. Щодо медичної довідки, то рекомендували надавати її до закладу освіти до початку 2020−2021 навчального року, оскільки зараз відбуваються карантинні обмеження і немає можливості зробити таку довідку в закладах охорони здоров’я», – зазначає Зоряна Довганик.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8331 / 1.54MB / SQL:{query_count}