У червні за парти?

Навчальний рік в Україні може закінчитися 1 липня, тож іще буде час повернутися до навчання

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжили на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення вже ухвалив Кабінет Міністрів. Проте, цілком імовірно, карантин продовжать на ще більший термін – усе залежатиме від ситуації в країні.
Як зазначила під час проведення онлайн-конференції у фейсбуці т.в.о. міністра освіти Любомира Мандзій, відповідно до Закону про освіту та повну загальну середню освіту, навчальний рік в Україні має закінчитися 1 липня.
«Якщо буде можливість продовжити навчання у школах в цьому навчальному році, то в травні або в червні діти ще повернуться за шкільні парти. У цей час буде опрацьовано, узагальнено та підсумовано той матеріал, який їм подавали дистанційно. Також учителі зможуть підбити підсумки. Проте вже зараз можемо сказати, що навчальний рік завершиться так, як це передбачено: 1 липня. Окрім випускників 11-го класу», – сказала Любомира Мандзій.
Для 11-класників, зі слів головної освітянки, навчальний рік закінчиться тоді, коли вони отримають документ про повну загальну освіту.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8827 / 1.52MB / SQL:{query_count}