Проведення Ярмарку вакансій для осіб з інвалідністю

З метою привернення уваги до проблем людей з інвалідністю, зокрема реалізації їх права на зайнятість, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці та забезпечення інклюзії і рівності в суспільстві 28 листопада  2019 року об 11.00 год. у приміщенні Львівського міського центру зайнятості, що за адресою: м. Львів, вул. Княгині Ольги, 122, розпочне роботу Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю.
У заході візьмуть участь близько 30 роботодавців м. Львова, які запропонують пошуковцям роботи більш ніж 240 вакансій за понад 35  професіями та спеціальностями. Учасники ярмарку вакансій – пошуковці роботи зможуть пройти співбесіду з працедавцями,  ознайомитися з наявними вакансіями, які є на ринку праці м. Львова, отримати консультації фахівців центру зайнятості.
У рамках Ярмарку о 10.00 год.  буде проводитись семінар  на тему: «Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме.». в семінарі приймуть участь представники  ГО "Безоплатна правова допомога" та Львівського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів. Також в учасників заходу буде можливість ознайомитись з перспективами зайнятості осіб з інвалідністю, додатковими гарантіями працевлаштування та соціальними послугами, які надає державна служба зайнятості.
Запрошуємо усіх охочих до участі в заході.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8408 / 1.53MB / SQL:{query_count}