Станьмо волонтером для чотирилапих!

Як можемо убезпечити домашніх улюбленців від сказу, долучитись до допомоги безпритульним тваринам чи стати господарем для песика, який шукає дім?

Львів упродовж останніх років став дуже прогресивним містом щодо безпритульних тварин. У нашому місті при комунальному підприємстві “Лев” вуличним кішкам і собакам надають потрібну медичну допомогу й шукають нових господарів. У цьому допомагають і волонтери, яким небайдужа доля безпритульних тваринок. Гуманними способами кількість безпритульних чотирилапих контролюють. Також тварини, які потрапляли у ЛКП “Лев” – чиповані і мають усі необхідні щеплення, а отже безпритульні чотирилапі здебільшого безпечні!
Та побороти деякі проблеми з домашніми улюбленцями і безпритульними кішками і собаками нелегко. Так влітку у Львові стався прикрий випадок – у одного із вихованців ЛКП “Лев” – песика на ім’я Кекс – виявили сказ. Після цього підприємство закрили на карантин до 15 липня. Сказ – небезпечний і його можуть підхопити як безпритульні тварини, так і господарські, тому вакцинувати своїх улюбленців украй важливо!

У Львові безкоштовно вакцинуватимуть чотирилапих від сказу

2 вересня на подвір’я приватного будинку, що на вулиці На Чвертях (Левандівка), забігла хвора на сказ лисиця. Оксана Кошак, директорка ЛКП “Лев” розповіла “Львівській Пошті”, що тварину загризли дві господарські собаки, які, на щастя, були раніше щеплені від цього гострого інфекційного захворювання, що несе небезпеку не лише для тварин, а й для людей. Щеплення врятувало собак від хвороби і убезпечило їхніх господарів. Тому, щоб запобігти поширенню сказу у нашому місті, ЛКП “Лев” оголосило про початок безкоштовної двотижневої вакцинації господарських котів та собак.
“Як приватні, так і державні клініки, ЛКП “Лев” доєднаються, щоб максимально запобігти поширенню такого небезпечного захворювання, як сказ у нашому місті. Ми закликаємо всіх власників тварин, особливо – собак, пройти вакцинацію. Адже вакцинація – це єдине, що може убезпечити домашню тварину від сказу і виключити ризики передачі, а робити її потрібно щороку. Про точну кількість клінік, які вакцинуватимуть улюбленців, ми повідомимо у неділю на нашій Facebook-сторінці”, – зазначила Оксана Кошак.
Записати домашнього улюбленця на вакцинацію можна за номером +38(068)-53-54-545 і після прослуховування автовідповідача натисніть цифру “2”.
Крім ЛКП “Лев” безоплатно пройти процедуру вакцинації можна ще у двох державних клініках ветеринарної медицини у Львові:
– Львівська міська державна дільнична ветеринарна лікарня №1, вул. Єрошенка, 16, тел.: (032) 233 22 00.
– Львівська обласна державна лікарня ветеринарної медицини вул. Промислова, 9, тел.: (032) 252 27 24.
Не зволікайте та якнайшвидше зробіть щеплення від сказу своєму улюбленцеві. Пам’ятаймо, що вакцинація домашніх тварин – це наша безпека. Також нагадаємо, що згідно із чинним законодавством України, щорічна вакцинація домашніх тварин від сказу є обов’язковою!
Тут ви можете знайти вірного хвостатого друга!
98 безпритульних котиків і собак знайшли господарів впродовж останнього місяця завдяки Львівському комунальному підприємству “Лев”, яке опікується безпритульними тваринами на території міста. З серпня по вересень у ЛКП “Лев” потрапило 72 тварини, а 55 котиків і собачок так і не знайшли господарів. Їх повернули на місце відлову.
ЛКП “Лев” надає ветеринарно-стерилізаційні послуги для безпритульних тварин нашого міста. Тут тварини отримують комплексну вакцинацію, зокрема й від сказу, проходять обробку від паразитів (бліх, кліщів), дегельмінтизацію, стерилізацію, ідентифікацію (з використанням бірки на вушко), вакцинацію від сказу, ідентифікацію шляхом використання мікрочипа, прилаштування у родини. Тварини, які побували у ЛКП “Лев”, стають безпечними для містян і домашніх тварин.
Проте підприємство не є притулком і чотирилапих віддають у добрі руки, або повертають назад – на вулицю. Так безпритульні собаки перебувають на підприємстві 21 день, безпритульні коти – 5 днів. По завершені терміну і всіх необхідних процедур тварину передають новим власникам або повертають на місце відлову.
Сьогодні сім песиків з ЛКП “Лев” шукають домівку і люблячих господарів. На Facebook-сторінці підприємства пишуть: “Подаруйте пухнастикам дім. Вони будуть не лише потужними генераторами щастя та позитиву, а й де б ви не були і що би не робили, повсякчас складуть чудову компанію, з якою ніколи не стане нудно”.

Як можемо допомогти бездомним кішкам і собакам?

ЛКП “Лев” щодня опікується сотнею тварин. Найкращий спосіб допомогти підприємству і чотирилапим друзям – пожертвувати будь-яку суму на лікування, перетримку і харчування хворих тварин та забезпечення роботи підприємства. Здійснити пожертву можна на сайті підприємства (lkplev@gmail.com). За кожну гривню, вилучену з пожертв благодійників, ЛКП “Лев” звітує на своїй Facebook-сторінці та на сайті. Так завдяки небайдужим львів’янам за травень і червень вдалось зібрати майже 29 тис. грн. Понад 17 тис. витратили на лікування безпритульних тварин, понад 3 тис. – на харчування і понад 7 тис. грн на банк крові, про який писала “Львівська Пошта” у матеріалі (№43 (2158), п’ятниця, 31 травня 2019).
Також Оксана Кошак каже: підприємству необхідна допомога волонтерів. Якщо ви хочете допомогти безпритульним тваринкам, то можете укласти відповідну угоду з підприємством і стати волонтером чи опікуном. Волонтерський час на ЛКП “Лев” триває щодня з 9.00 до 12.00 та з 16.00 до 19.00.
“Нам завжди потрібні волонтери для вигулу собак. І це дуже важливо, адже завдяки прогулянкам з людиною собака соціалізується. Маємо розуміти, що тварина, яка певний час пожила на вулиці стає полохливою і її важче прилаштувати у нову сім’ю. Тому волонтери, які вигулюють песиків, дають їм зрозуміти знову, що людина є безпечною і доброю”, – розповідає Оксана Кошак.
А ще у ЛКП “Лев” діє опікунська програма. Зі слів директорки підприємства, небайдужі львів’яни підгодовують вуличних собак і котів та слідкують за їхнім станом здоров’я. Такі люди можуть написати заяву на опікунство певною твариною і підприємство триматиме з ними контакт. Коли ж собаку чи кішку, якою опікується певний волонтер-опікун треба буде повторно вакцинувати, цій особі зателефонують з ЛКП “Лев” і вона може допомогти у відлові тварини.
ЛКП “Лев” працює щодня з 08.00 до 20.00.
Адреса: вул. Промислова, 56;
Тел.: (032) 293-30-41; (068) 535-45-45;
Електронна пошта: lkplev@gmail.com ;
Фейсбук-сторінка: https://www.facebook.com/lvivlkplev/ 
Веб-сайт: https://lkplev.com/

Вони шукають дім!

Ці собаки колись iз різних причин опинились на вулиці. Сьогодні вони перебувають в ЛКП “Лев” і чекають на господаря, який забере їх до нового дому. Можливо, вірний друг і саме ваш майбутній улюбленець зараз перебуває на підприємстві й чекає на вас!

  
Лисичка – молода й енергійна метисочка лайки. Потребує довготривалих прогулянок, тому прилаштовується в сім’ю, яка веде активний спосіб життя.  Невеличкий дружній та спокійний собака-красень Руді. Добре гуляє на повідку, ладнає з іншими собаками.
  
 Піксі – молодий та соціалізований метис пекінеса, віком близько року. Команда “Лева” має надію на те, що хтось упізнає в Піксі свого загубленого чотирилапого друга. Собака прилаштовується в сім’ю, яка добре розуміється на цій породі.  Активний красень Спайк. Буде для свого нового господаря швидше другом, аніж охоронцем.
  
 Гіперактивний хвостатик Роня. Буде для свого нового господаря не лише чудовим другом, а й охоронцем.  Джуля – собака, чиї надзвичайно милі вушка зачаровують з першого погляду. Добре гуляє на повідку та легко піддається навчанню. Може проживати в квартирі.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8025 / 1.62MB / SQL:{query_count}