Їм потрібна наша увага і любов!

Чому ЛКП “Лев” перебуває на карантині до 15 липня, і як можемо допомогти безпритульним собакам та котам у Львові

У місті Лева неабияк піклуються про безпритульних тварин. Про це свідчить діяльність ЛКП “Лев”, а також статистика, згідно якої у нашому місті за останні кілька років кількість безпритульних чотирилапих на вулицях зменшується.
На жаль, нещодавно у Львові стався прикрий випадок – у одного із вихованців ЛКП “Лев” – песика на ім’я Кекс – виявили сказ. Після цього підприємство закрили на карантин до 15 липня. До цього часу ні завозити, ні вивозити тварин на підприємство не можна, але на території “Лева” під наглядом ветеринарів залишаються собаки та коти, які були тут до карантину. Мета карантину – переконатися, що не відбулося перехресного зараження інших тварин сказом.
Нагадаємо, що згідно із чинним законодавством України, щорічна вакцинація домашніх тварин від сказу є обов’язковою! Цими діями ви убережете не лише свого улюбленця, але і людей, що вас оточують.

Як працює банк крові для тварин та як ЛКП “Лев” допомагає “Домажиру”

“Перший у Західній Україні банк крові для тварин працює уже понад два місяці. За цей час нам вдалося врятували від смерті 18 собак. Насправді донорська кров потрібна в усіх клініках. І часто переливання крові – це єдиний спосіб врятувати тварину від смерті. Нагадую, що з 11 травня до 15 липня у ЛКП “Лев” карантин, тому здійснити переливання крові у нас неможливо, але ми можемо транспортувати кров у будь-який куточок України”, – розповіла “Львівській Пошті” директорка ЛКП “Лев” Оксана Кошак.
Також нещодавно впродовж двох днів ветеринари ЛКП “Лев” допомагали оглядати та лікувати ведмедів у притулку “Домажир”. Нагадаємо, “Домажир” – це центр реабілітації ведмедів, які раніше жили у неволі.
“Насправді співпраця з “Домажиром” вже є доброю традицією для ЛКП “Лев”. Для наших ветеринарів це не лише можливість отримувати нові знання, зростати, а й допомагати ще більшій кількості тварин зі складною долею! Наш стоматолог Василь Захарчук видаляв зуби ведмедям, а наш ветеринарний фельдшер Анна Клід робила їм анестезію. Отож наші фахівці спільно з лікарями глобального фонду Four Paws допомагали клишоногим”, – каже Оксана Кошак.

Із 600 до 405 безпритульних собак

Програма з прилаштування безпритульних тварин у Львові діє уже понад три роки. За цей час вдалось знайти господарів для понад 2000 безпритульних собак і котів, розповіла Оксана Кошак.
“Якби не наша програма з прилаштування, то більшість цих тварин могли б залишитись жити на вулиці. На щастя, знайшлись добрі люди, і сьогодні понад дві тисячі тварин живуть у родинах. Що ж стосується статистики, то за останні три роки простежуємо тенденцію до зниження кількості безпритульних собак на вулицях Львова. У 2015-ому їх було понад 600, а у 2018-ому – 405 собак. Зазначу, що щороку – у серпні – завдяки волонтерам проводимо підрахунок безпритульних собак у місті. Нагадаю, що підрахувати кількість безпритульних котів неможливо”, – каже Оксана Кошак.
З її слів, на жаль, люди продовжують виганяти своїх тварин на вулицю, тож ряди безпритульних тварин постійно поповнюються. І така тенденція простежується в усіх містах України.

Подавайтесь у зооволонтери

Що стосується тварин, яким не вдалося знайти власників, то тут допомагають так звані опікуни – люди, що стежать за тваринами, які мешкають на вулиці, годують їх, доглядають за ними. Ця програма – опіка за тваринами без дому – є унікальна в нашій країні і в Європі також.
“В ухвалі Львівської міськради прописано, що люди, які доглядають за певною кількістю безпритульних тварин на своїй вулиці, мають офіційний статус і називаються опікунами. Ці люди укладають угоду з ЛКП “Лев” і усвідомлюють, що мають певні зобов’язання перед тваринами. Зокрема, вони годують їх, залагоджують конфліктні ситуації, які часом виникають з сусідами, слідкують за вчасністю вакцинації тощо. ЛКП “Лев” зі свого боку забезпечує цих людей кормом для безпритульних тварин”, – зазначає Оксана Кошак.
Є люди, які не мають можливості слідкувати за тваринами, годувати їх. Якщо такі люди все ж хочуть якось допомогти, то вони можуть надсилати гроші, за які, власне, можна було б закупити корм, і у такий спосіб допомогти опікунам доглядати за безпритульними тваринами, розповіла співрозмовниця.
“Щоб стати опікуном, необхідно звернутись до ЛКП “Лев”, прийти до нас на вулицю Промислова, 56. Нагадаю, що до 15 липня підприємство перебуває на карантині, тож потрібно звертатись до нас уже після 15 липня. Якщо ж люди люблять тварин, але не мають змоги забрати до себе безпритульного чотирилапого, то вони можуть приходити у ЛКП “Лев”, і вигулювати тварин. Це теж дуже важливо для собачок і котиків”, – наголошує Оксана Кошак.

Кава для доброї справи

Студентська рада факультету журналістики Франкового вишу організовує акцію “Кава для доброї справи”. Мета – зібрати кошти для тваринок із ЛКП “Лев”.
“Акція полягає у тому, що ми закидаємо фото студентів нашого факультету, які хочуть взяти участь у акції, на сторінку в інстаграмі. Далі кожен може обрати якусь людину, запросити її на каву і внести певну символічну суму – ці гроші підуть на потреби ЛКП “Лев”. У такий спосіб хочемо показати, що творити добро може кожен – хтось жертвуючи кошти, а хтось свій час. Аукціон назвали “Кава для доброї справи”, адже йдеться не тільки про побачення, а й просто про спілкування. Немає жодних обмежень щодо того, хто може придбати лот, тому долучитися до доброї справи можуть усі охочі!” – розповіла “Львівській Пошті” голова благодійного відділу Студради факультету журналістики Франкового вишу Марія Оринчак.
Подробиці за посиланням.

Вони шукають господарів!

У ЛКП “Лев” ви знайдете справжніх чотирилапих друзів, яких можете забрати додому. Цих собак і котів спіткала нелегка доля: господарі просто вигнали їх на вулицю… Тож якщо любите тварин, готові доглядати їх – обирайте собі вихованця, який віддячить вам любов’ю!
ЛКП “Лев” працює без вихідних із 08.00 до 20.00 (вул. Промислова, 56). Подробиці за тел.: 068 535 45 45; 032 252 30 41. 
Ще більше собак та котів, які потребують господарів, шукайте на сайті lkplev.com.
Нагадаємо, що нині у ЛКП “Лев” карантин. Забрати тварину додому можна буде лише після 15 липня.
   
Краса спокійна та лагідна, справжня чепурунка. Чекає на хороших господарів. Киці близько двох років.  Мура грайлива та муркотлива. Окрас – сіра класика, ідеальна киця-друг. Їй близько одного року.
Френі чемна і спокійна. Може проживати у квартирі, у сім’ї з дітьми, які люблять тварин. Йому близько трьох років.  
  
Ліра соціалізована, добре піддається дресируванню. Може проживати у квартирі. Дуже вродлива і зворушлива. Песику до року. Кіра соціалізована, активна та любить довготривалі прогулянки. Руда красуня має рожеву плямку на носику. Песику до одного року.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8343 / 1.61MB / SQL:{query_count}