У Москві орудує автомобільний маніяк

Уже спалено близько тридцяти автівок

Уже спалено близько тридцяти автівок

Уночі з вівторка на середу в Москві спалили ще п'ять автомобілів. Усі машини були припарковані в різних районах міста: дві "Газелі" спалили в Південному і Північному округах, у Пів­нічно-східному окрузі згоріли "Жигулі", ще дві машини - "Ауді" та "Хюндай" - підпалили в Північно-західному окрузі.

Таким чином, як повідомляє агентство "Інтерфакс", кількість згорілих за останні дні в Москві автомобілів наближається до 30. За попередньою оцінкою страхових компаній, збиток від діяльності піромана становить від 4,5 до 7 мільйонів рублів.

Московська міліція по­обі­цяла виплатити до одного мільйона рублів за допомогу у вилові палія машин. Правоохоронні органи склали фоторобот зі слів мешканців довколишніх вулиць. Вони помітили підозрілого чоловіка, який ходив між машинами на подвір'ї і, побачивши перехожих, - утік. Це чоловік 40-45 років європейського типу зовнішності, худорлявий і сутулий. Слідство схильне думати, що злочини скоює психічнохворий.

Тим часом московські автовласники створили дружини для боротьби з підпалами автомобілів. Вони мають намір разом з міліціонерами чергувати ввечері й уночі у дворах житлового масиву поблизу припаркованих автомобілів, щоб не допустити нових підпалів і затримати злочинця.

Міліція обіцяє, що не допустить самосуду у випадку затримання підозрюваного.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8339 / 1.54MB / SQL:{query_count}