Суїцидальний туризм

Немолоді прихильники евтаназії приїжджають зі всього світу до Мексики, де можна законно купити недорогий засіб для безболісного відходу з життя - пентобарбітал.

Немолоді прихильники евтаназії приїжджають зі всього світу до Мексики, де можна законно купити недорогий засіб для безболісного відходу з життя - пентобарбітал.

Ці ліки, які є у вільному продажу в Мексиці, ветеринари застосовують як знеболювальний засіб, а також для присипляння сільськогосподарських тварин і домашніх вихованців, повідомляє РІА "Новости". У ветеринарів більшості країн він є на суворому обліку. Пентобарбітал відомий також як нембутал, забезпечує безболісний відхід із життя протягом години після прийому. Засіб спочатку присипляє людину, а потім відключає дихальну систему.

У Мексиці в спеціальних ветеринарних магазинах невелику пляшку з цим засобом, якого достатньо для смерті однієї людини, без зайвих питань можна купити за 35-50 доларів. Прихильники евтаназії між собою називають таку можливість "мексиканським вибором" і говорять, що готові поїхати до Мексики за пентобарбіталом тому, що він є "надійним та спокійним" варіантом для самогубства.

Як говорить австралійський лікар Філіп Нітшке, засновник групи "Exit International", яка допомагає прихильникам евтаназії, протягом останніх кількох років його організація допомогла 250 людям із США, Європи і країн Океанії поїхати до Мексики, щоб купити пентобарбі­тал. Попит на такі "тури" дедалі збільшується, зазначає Нітшке.

"Exit International" видає своїм клієнтам карти, на яких позначено ветеринарні магазини в мексиканських містах, де найкраще купувати смертельну дозу ліків.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8201 / 1.54MB / SQL:{query_count}