Дідусь, який став привидом

Під час Дитячого форуму представлять книжку Кіма Фупца Окесона

У дитячому арт-видавництві “Чорні вівці” побачила світ книжка данського письменника Кіма Фупца Окесона та ілюстратора Еви Ерікссон “Мій дідусь став привидом”. Українською її переклала Наталя Іваничук.
Головним героєм книги “Мій дідусь став привидом” є маленький хлопчик Есбен, у якого несподівано помер дідусь. Мама сказала, що він став ангелом, а тато – що землею. Але вони помилялися, бо однієї ночі Есбен раптом побачив дідуся на своєму комоді: той сидів і незворушно дивився у темряву. Так було кілька ночей поспіль. Дідусь щоразу намагався пригадати, що важливе забув і чому став привидом.
Книжка висвітлює одну з найболючіших тем – як пояснити дитині смерть рідної людини так, щоб не травмувати її вразливу психіку. Зі слів перекладачки Наталі Іваничук, автори знаходять найкраще пояснення: дідусь став привидом. 
“Із привидом легше змиритися, – вважає вона, – з ним можна поговорити і знайти щось втрачене за життя. Книжка вчить не боятися смерті, втрати і вміти з цим жити змалечку. Вона годиться для дітей від чотирирічного віку. Дорослим також сподобається, оскільки дасть змогу пояснити дітям те, що важко піддається поясненню”.
Побачити і придбати книжку можна буде під час Дитячого форуму у Львові, який триватиме з 10 по 13 травня.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7990 / 1.53MB / SQL:{query_count}