Театротерапія в дії

У нашому місті відбудеться фестиваль особливих театрів “Шлях”

Із 11 по 13 травня у Львові триватиме XIII Міжнародний фестиваль особливих театрів “Шлях”, який збере 15 театральних колективів з України, Польщі, Литви та Білорусі. Подію проводитиме Мистецько-терапевтичний центр “Непротоптана стежина”. У рамках фестивалю відбудуться театральні майстер-класи фахівців із Києва, Любліна та Вроцлава, а фотографи зможуть спробувати себе в Міжнародному фотоконкурсі “Театр в об’єктиві”.  
Особливий театр – не нове явище в Україні. Існують десятки театрів, які працюють, творять та відкривають українцям інший тип мистецтва. У чому ж їх інакшість? Чому їм повинно знайтися місце в культурному просторі Львова? Що вони можуть дати пересічному глядачеві? Приходьте на фестиваль “Шлях” і дізнаєтесь!
А 13 травня, у Навчально-реабілітаційному центрі “Джерело” (просп. Червоної Калини, 86-а) триватимуть театральні майстер-класи.
З 10.00 розпочнеться заняття режисера, педагога, члена Національної спілки театральних діячів України, викладача Київського вищого коледжу культури і мистецтв Віталія Люботи на тему “Конфлікт як основа сценічного дійства”. О 12.30 його замінить театральний режисер, інструктор, президент Фундації Jutropera Зофія Довят із Варшави з майстеркою “Світло і картинка на сцені. Принципи побудови сценографії на сцені”. Вона створює опери по цілому світу: в Аргентині, Ізраїлі, Іспанії, Італії, Польщі. Реалізує оперні й драматичні проекти, організовує та залучає до них різні групи аматорів – людей похилого віку, дітей-сиріт, людей із особливими потребами, в’язнів.
У той же час в “Джерелі” триватиме лекція соціолога, театрального інструктора, олігофренопедагога Міхала Становського із Любліна “Основи театротерапії в роботі з людьми з особливими потребами. Аналіз найбільш поширених помилок”. Він викладає на міжнародних театральних тренінгах для інструкторів, які працюють з людьми із особливими потребами, входить до складу журі та рад консультантів на різних фестивалях. 
Для участі в майстер-класах треба зареєструватися до 8 травня. Для учасників фестивалю – режисерів та керівників театральних колективів, які виступають на фестивалі, участь безкоштовна, для волонтерів – знижка 50%. Вартість участі  в одному майстер-класі – 200 грн, у двох – 300 грн. Але після 8 травня вартість збільшиться на 50-100 грн незалежно від знижки.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8108 / 1.54MB / SQL:{query_count}