Вивчай англійську легко!

Літня школа компанії Anglia Network Europe допомагає дітям та дорослим вчити англійську мову у легкій, доступній формі

Викладачі-професіонали школи в ігровій формі залучають дітей до вивчення англійської мови, а також підкажуть методи, як вчити інші мови за цією методикою. Це не тільки семінарські та лекційні заняття, а й живе спілкування та обмін інформацією між учнями та викладачами. Жоден іноземний викладач не розмовляє українською мовою, тож дітям доведеться використовувати у спілкуванні тільки англійську, що є нелегко, але дуже ефективно. Також для участі запрошуються групи студентів з-за кордону, які також вчитимуть англійську мову з дітьми. Така стресова ситуація змушує мислити та згадувати пройдений на уроках матеріал. Як свідчить багаторічна практика, на 2-ий - 3-ій день, незалежно від рівня знання мови, кожен учень легко і невимушено спілкується із викладачем-іноземцем.
Учні, що брали участь у Літній школі, матимуть подальший зв’язок із компанією Anglia Network Europe, та при бажанні будуть залучені до співпраці за програмою “Обмін студентами Україна-Нідерланди”.
Умови проведення:
• Програма триватиме з 4 до 15 червня.
•Проведення занять – на території школи-гімназії міжнародних відносин (вул. Повстанська, 14) з понеділка по п’ятницю з 9.30 до 18.00.
• До співпраці запрошуються учні від 7 до 18 років з різним рівнем знання англійської мови.
• До програми в Україні залучені групи студентів з країн-партнерів компанії.
• Після закінчення навчання учні отримають сертифікати від компанії Anglia Network Europe за результатами підсумкового іспиту.
• Вартість навчання – 220 євро, включаючи триразове харчування.
• Учням повернуть 20 євро в якості стипендії за навчання у Школі.
e-mail: lidiafedinets@gmail.com
Представник Anglia Network Europe у Львові – Лідія Фединець 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7613 / 1.53MB / SQL:{query_count}