Собака важливіша за дітей

Аби визволити малолітніх дітей із домашнього полону, в який вони потрапили з вини батьків, довелося викликати міліцію й рятувальників МНС.

Аби визволити малолітніх дітей із домашнього полону, в який вони потрапили з вини батьків, довелося викликати міліцію й рятувальників МНС.

Цей кричущий випадок трапився у Чернівцях: у квартирі на сьомому поверсі батьки зачинили трьох малолітніх дітей і про них забули. Аби дати дорослим знати про своє існування, хлопчик вдався до відчайдушного кроку: тримаючись за мотузку для білизни, він перехилився через балкон й намагався, мабуть, подивитися, чи не йдуть додому батьки. На щастя, хлопчика помітили сусіди. Вони здогадалися, що діти потребують допомоги й  зателефонували до служби у справах дітей міської ради. Ті, своєю чергою, повідомили про надзвичайний випадок працівників міліції.

За вказаною адресою негайно виїхала оперативна група. На дзвінок у двері ніхто не відчиняв, за дверима чулися приглушені дитячі голоси, одна дитина вже не плакала, а ледь схлипувала. Аби дістатися до квартири, правоохоронцям довелося викликали на допомогу рятувальників МНС. Коли вони потрапили всередину, то жахнулися: діти немиті, голодні пробули у домашньому полоні не відомо скільки часу. У помешканні не було ні крихти їжі. Найстаршій дитині всього п'ять років, наймолодшій - три.

Нагодувавши дітей, рятувальники відправили старших до дитячого притулку, а наймолодшого - до будинку дитини. Та там він пробув недовго. Медики, оглянувши хлопчика, відразу викликали "швидку" й доправили його до дитячої лікарні. Хлопчик був геть занедбаний, він майже не говорить і не  ходить.

Горе-батьків розшукали лише наступного дня. Вони були п'яні й навіть не мали наміру повертатися додому. Мати, трохи протверезівши, розповіла, що син перестав ходити після травми, яку отримав уже давно, граючись з собакою. До лікарів з маленьким, батьки, звісно, не зверталися. Рани затягнулися самі собою.

Сусіди повідомили правоохоронцям, що у цій родині справді є собака - лабрадор. У дворі вони часто зустрічали господарів, які вигулювали пса. А ось побачити на прогулянці маленького хлопчика їм не доводилося. У батьків на нього не вистачало часу.

За цим кричущим фактом порушено кримінальну справу. Наприкінці травня на засіданні міськвиконкому м. Чернівці розглядатиметься питання про позбавлення горе-батьків батьків­ських прав.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9121 / 1.54MB / SQL:{query_count}