Різдвяна свічка тепла і надії

У Львові молодь із особливими потребами оздоблює різдвяні свічки, закликає долучитися до благодійної акції та придбати їхні вироби

У благодійному фонді “Карітас Львів УГКЦ” триває  підготовка до акції “Різдвяна свічка”. Щороку молодь із особливими потребами активно долучається до цієї роботи: хлопці та дівчата оздоблюють свічки наліпками і пакують їх у поліетиленові мішечки. Така праця допомагає їм відчути себе зреалізованими, потрібними в суспільстві, йдеться на сайті фонду.
Кошти, які отримають від реалізації різдвяних свічок, скерують на підтримку Центру дозвілля і соціальної реабілітації молодих людей із особливими потребами, а також родинам, що опинились у скрутних життєвих ситуаціях. 
Окрім того, частину цих коштів організатори планують витратити на організацію літніх відпочинкових таборів. Молодь із особливими потребами та волонтери запрошують усіх долучитися до акції та придбати для себе і рідних різдвяну свічку. Охочі зробити це можуть звертатися в парафіяльні храми або в осередки благодійного фонду! 
“Кожен, хто в різдвяну ніч запалить нашу свічку, принесе вогник надії та добра у свою родину, а також зігріє серця тих, що потребують нашої підтримки”, – йдеться у повідомленні. 
Загальнонаціональну благодійну акцію “Різдвяна свічка” благодійний фонд проводить з 2003 року. Торік особлива молодь декорувала близько 115 000 свічок.
Благодійна акція  має на меті привернути увагу суспільства до проблем дітей та молоді із особливими потребами. Такими акціями організатори намагаються залучити всіх небайдужих людей до милосердя й жертовності. 
“Перед Різдвом ми всі намагаємось підготувати подарунки нашим рідним та близьким. Ця свічка стане доброю окрасою вашого різдвяного столу, а також вагомим подарунком дітям, які потрапили в складну життєву ситуацію, а її вогник у наших оселях дасть їм світло надії на краще, розуміння того, що їх розуміють та підтримують. Придбайте нашу різдвяну свічку і запаліть її у своєму домі, запаливши водночас вогник надії та добра у серцях наших підопічних!” – наголошують організатори акції. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8164 / 1.53MB / SQL:{query_count}