Святвечір для нужденних: як допомогти

Студенти і працівники Українського католицького університету запрошують долучитися до організації “Вифлеємської гостини”

У рамках благодійної акції “Вифлеємська гостина” 6 січня 2017 року студенти Українського католицького університету запросять понад 800 потребуючих разом провести Святвечір, повідомляє сайт Духовна велич Львова
Благодійну вечерю в університеті проводять вже більш ніж двадцять разів, тож чимало людей знають та повідомляють про неї інших. Окрім того, людей на Святвечір запрошують через різноманітні організації Львова, у яких реєструють соціально незахищених осіб.
Організатори “Вифлеємської гостини” просять небайдужих львів’ян долучатися коштами, а також власними зусиллями – стати волонтерами 5 і 6 січня!
“Уже сьогодні, впродовж Різдвяного посту, можна поділитися світлом прийдешнього торжества із самотніми та незахищеними!” – наголошують організатори акції.  
Першим таку ідею зініціював Митрополит Андрей Шептицький, який у стінах Львівської богословської академії роздавав новорічні подарунки малозабезпеченим львів’янам. Варто наголосити, що серед них були не лише українці, але й, зокрема, єврейські діти.
Довідкову інформацію можна одержати, зателефонувавши на номер 096 27 404 77 (Назарій Петрів).

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8570 / 1.52MB / SQL:{query_count}