У США відкриють найбільший у світі музей Біблії

Щоб обійти всі його відділи, знадобиться щонайменше тиждень

фото: museumofthebible.org
Новий музей Біблії відкриють наприкінці 2017 року в столиці США, на базі Смітсонівського інституту, який є науково-освітнім комплексом і до якого входить ціла мережа різних музеїв. Він стане одним із найбільших закладів такого типу, передає УНІАН. Для відтворення біблійної історії в музеї використовуватимуть найсучасніші технології та спеціальні ефекти. Будуть в ньому і традиційні експозиції з артефактами та видами Святої Землі, великий сад із біблійними деревами та рослинами, навіть ресторани зі стравами біблійної епохи. 
Розробники музею стверджують, що для того, аби обійти всі відділи, знадобиться понад сім (!) днів, адже його площа становитиме більш ніж 39 тисяч квадратних метрів (майже 4 гектари). 
Основу колекції музею складуть понад 40 тисяч артефактів, рукописів, книг, картин та мініатюр, пов’язаних з Біблією та історією її створення і зберігання. Директор проекту зі створення музею Біблії Крей Суммерс заявив, що 80% всього простору музейних залів відтворюватимуть інтер’єр Вестмінстерського абатства в Англії, де був зроблений переклад першої друкованої Біблії англійською мовою (King James Version – Біблія короля Якова), повідомляє dyvensvit.org, посилаючись на видання “Вголос”. 
У музеї розмістять 12 театрів, 83 зали інтерактивного спілкування, 384 плазмові екрани, 93 проектори тощо.
Зі слів авторів ідеї, завданням музею є надання можливості відвідувачам повністю зануритися в біблійну епоху. При цьому вони стараються уникати повчання й упередженості, а також відкритої проповіді тої чи тої віри, а також знайти відповіді на запитання: чи можна говорити про Біблію так, щоби розповідь ця була цікава і віруючому, і невіруючому, юдею, християнину та іншим? 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8114 / 1.53MB / SQL:{query_count}