Подарунок – дитині, свято – родині

У Львові відбудеться сімейне свято “Я помагаю Миколаю”. Перепусткою слугуватиме подарунок потребуючим дітям до дня Чудотворця

У неділю, 4 грудня, в нашому місті у рамках благодійної акції “Миколай про тебе не забуде” відбудеться сімейне свято “Я помагаю Миколаю”. Дітей віком до 10 років та їхніх батьків запрошують провести недільний день у святковій і казковій атмосфері, повідомляє сайт Духовна велич Львова. Захід триватиме з 11.00 до 17.00 за адресою: вул. Симоненка, 10 (Бібліотека-філія №19 ЦБС для дітей).
Під час свята дітям у цікавій формі розповідатимуть, хто такий Святий Миколай, чому помічники Чудотворця прагнуть наслідувати його добрий приклад, а також нагадають про роботу Фабрики Святого Миколая, яка вже 16-ий рік поспіль відчиняє свої двері у Львові в рамках благодійної акції “Миколай про тебе не забуде”. Усім дорослим і дітям обіцяють подарувати чарівний святковий настрій.
Охочі взяти участь у святі повинні принести презенти дітям, яким волонтери готують пакунки до дня Миколая, або зробити благодійний внесок на акцію “Миколай про тебе не забуде”. Зокрема, організатори закликають приносити канцелярське приладдя, іграшки, книжки, солодощі та пожертви для потребуючих дітей Львова, які волонтери – помічники Святого Миколая занесуть 18 та 19 грудня  малюкам, до яких Чудотворцеві з певних причин складно самостійно знайти дорогу.
Гостями свята стануть: 
– Юля Щербакова – засновниця дитячого клубу “Читайлики”, яка поділиться досвідом, яким цікавим і корисним може бути спільне читання казок із дитиною під час “Свята Миколая з Читайликом” для дітей трьох-шести років, а також допоможе дітям п’яти-восьми років написати листа Божому Угоднику під час “Історії Святого Миколая”.
– Олег Пригода – заснов­ник соціально-кулінарного проекту “Кулінарні пригоди з Олегом Пригодою”, який проведе майстер-клас для дітей від п’яти років з приготування “веселих” канапок.
– Центр музичного розвитку Tempo, який допоможе в легкий та цікавий спосіб познайомити дітей зі світом музичного мистецтва. 
– Спільнота Nravo Kids разом із гарненькими персонажами ігор “Хто у горах” та “Всяка музяка” (діти виготовлятимуть подарункові листівки для рідних та друзів, а ще малюватимуть, вирізатимуть та створюватимуть рухомі листівки). 
– Дитячий простір “Пташеня” (чекатиме діток на навчальному майстер-класі “Як я допомагаю Миколаю”) та ін. 
Організатори нагадують: щорічна благодійна акція “Миколай про тебе не забуде”  триває! Її учасником може стати кожен у зручний для себе спосіб: волонтери працюють на Фабриці святого Миколая – розноситимуть подарунки дітям; меценати складають пожертви та дають пакунки для дітей; партнерські організації та спільноти організовують збір подарунків у навчальних закладах, релігійних громадах тощо; перевізники, волонтери та партнерські організації можуть надати транспортні послуги для перевезення волонтерів і подарунків.
Додаткову інформацію про акцію можна знайти на www.mykolaj.com.ua,  www.facebook.com/MykolajProTebeNeZabude або зателефонувати на номери: 097 66 00 567  (Христина Дольна),  097 864 03 44 (Анастасія Гураль).

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8318 / 1.55MB / SQL:{query_count}