Пробне ЗНО-2017: дати і ціни

Вартість пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році з одного предмета становитиме 120 гривень

Відповідна інформація оприлюднена на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. Під час пробного ЗНО абітурієнти матимуть можливість ознайомитися із процедурою проведення тестування та виконати тестові завдання, що будуть максимально наближені до завдань, які будуть виконувати учасники ЗНО під час основної сесії тестування. Участь у пробному ЗНО зможуть взяти лише зареєстровані особи. Реєстрація учасників триватиме з 10 по 31 січня 2017 року на сайті ЛРЦОЯО
Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 1 квітня. Тестування з інших предметів, зокрема біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, а також з англійської, німецької, іспанської, французької або російської мов, буде проведено 8 квітня. Відповідно, учасник пробного ЗНО матиме можливість скласти один або два пробних тести – українську мову і літературу та один предмет за вибором, інформує прес-служба ЛОДА.
Реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Результати пробного ЗНО не зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію та не використовуються для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9001 / 1.52MB / SQL:{query_count}