Африка в очікуванні Бенедикта ХVІ

Трохи більше, ніж за тиждень - 17 - 23 березня - відбудеться апостольський візит Папи Бенедикта до двох африканських держав - Камеруну та Анголи

Трохи більше, ніж за тиждень - 17 - 23 березня - відбудеться апостольський візит Папи Бенедикта до двох африканських держав - Камеруну та Анголи. Єпископи цього континенту переконані, що ці апостольські відвідини стануть поштовхом до відновлення миру, справедливості та примирення в Африці. А водночас і нагодою засвідчити, що Церква хоче вилікувати поділи, які завдають неабияких страждань жителям африканських країн. На думку деяких єпископів континенту, Африці необхідне зміцнення християнської віри, яке здатне припинити етнічні конфлікти на непорозуміння.

Монсеньйор Елізео А. Аріотті, апостольський нунцій Камеруну та Екваторіальної Гвінеї, наголосив, що Камерун "є країною, що вважається особливо благословенною", країною миру та єдності в різноманітності, державою, де панує релігійна свобода. Він зазначив, що очікування та ентузіазм з приводу приїзду Папи зростає. А про приготування вірних до цієї історичної події, зокрема, дбають духовенство, чернечі інститути, мирянські рухи, товариства та асоціації, організовуючи конференції, спільні зустрічі, теле- та радіопередачі.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8070 / 1.52MB / SQL:{query_count}