Розділити радість Воскресіння у дружньому колі

“Церква дбає…” – під таким гаслом пройде Восьмий благодійний фестиваль “Святкуймо Воскресіння разом”

У Шевченківському гаю 8 травня БО “Фундація духов­ного відродження” УГКЦ проведе Восьмий благодійний фестиваль “Святкуймо Воскресіння разом”, щоб у великому дружньому колі розділити радість Воскресіння Христового та продовжувати багатовікові традиції українського народу. 
Майже кожен майданчик, який буде представлений під час фестивалю, стосуватиметься діяльності різноманітних структур Львівської архиєпархії УГКЦ. 
Фестиваль розпочнеться з Архиєрейської літургії об 11.00 у церкві святого Миколая. Отець, відповідальний за душпастирство нечуючих ЛА УГКЦ, співслужитиме її мовою жестів.  “Фестиваль – це не лише майданчик зустрічі, а й чудова нагода ближче познайомитися із соціальним служінням Церкви та просто поспілкуватися, щоб зарядитися духовним настроєм”, – каже директор БО “Фундація духовного відродження” отець Тарас Милян. 
З 13.00 по 20.00 відбудеться великий концерт за участі відомих українських виконавців, дітей із Центру дитячої та юнацької творчості Галичини, колективів з різних парафій, Школи для дітей з вадами слуху. 
Під час фестивалю проводитимуть різноманітні майстер-класи для молоді, дітей різного віку та осіб старшого віку: писанка-витинанка, прикраси зі шкіри, оригамі, писанка в техніці квілінг, розпис писанки-пряника, флористика, вироби з фетру тощо. 
Для дітей упродовж двох днів діятиме інтерактивний майданчик із забавами, цікавими конкурсами, бансами. Молодь зможе взяти участь у водінні гаївок, козацьких забавах. А гості, які люблять подарунки, – у благодійній дитячій та дорослій лотереях, в яких можна буде виграти багато цікавих призів. Кожен, кого цікавить глибока розмова про духовне, зможе поспілкуватися на тему милосердя на інтелектуальному майданчику. 
Також під час фестивалю будуть представлені цікаві майданчики від комісій Пасторального відділу Львівської архиєпархїї УГКЦ. 
“Тут кожен зможе цікаво й корисно провести час незалежно від віку та уподобань”, – додає координатор фестивалю Марта Батринюк.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7831 / 1.54MB / SQL:{query_count}