Профілактична дезінфекція: куди звертатися і в яку суму це обійдеться

“Нещодавно купили помешкання, в якому жила не надто благополучна сім’я, в старому будинку. Приміщення дуже брудне, купа всілякого мотлоху, який боїмося виносити самостійно, аби чимось не заразитися… Скажіть, будь ласка, куди звертатися і скільки коштує профілактична дезінфекція?” Віра Тимочко, м. Львів

Валентина Асцатурова, 
завідувач відділення дезінфектології Львівського обласного лабораторного центру Держсанепідслужби України:
– Ми надаємо послуги з профілактичної дезінфекції приміщень, автотранспорту, криниць, резервуарів для води, а також проводимо камерну дезінфекцію речей, боротьбу з комахами та гризунами. Вологе прибирання, провітрювання помешкання, чистка одягу та предметів побуту є найбільш простим та доступним способом запобігання і розповсюдження не тільки інфекційних хвороб, а й педикульозу (вошей), корости та грибкових захворювань. Усі засоби, якими користуємось, зареєстровані, затверджені та дозволені нормативними документами для застосування в Україні!
Якщо бажаєте провести таку дезінфекцію, потрібно прийти на вулицю Богдана Лепкого, 8, написати заяву і з фізичною або юридичною особою укласти договір. У заяві обов’язково треба вказати площу обробки, тому що з розрахунку на один квадратний метр визначається вартість таких робіт. Працівники санепідслужби проводять цю процедуру за домовленістю у зручний час для заявника.
Ціна дезінфекції приміщення становить 1 гривню 36 копійок за квадратний метр, а камерна дезінфекція речей – 9 гривень 66 копійок за 10 кілограмів речей.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8305 / 1.53MB / SQL:{query_count}