Газовий лічильник: куди звертатися, щоби встановили

“Користуємося вдома газовою плитою, маємо центральне опалення, але хочемо замінити його котлом або конвектором. Проте у нас досі немає газового лічильника, тож збираємося його встановити, бо так, гадаю, буде економніше. Скажіть, будь ласка, куди потрібно звертатися, щоб його встановили?” Марія Пилипець, м. Львів

Оксана Горак, 
менеджер зі зв’язків із громадськістю ПАТ “Львівгаз”:
– Якщо потребуєте поради, який лічильник краще обрати, якими мають бути технічні умови для цього, можете звернутися до ПАТ “Львівгаз” на адресу: місто Львів, вулиця Золота, 42. Встановлюють лічильник підрядні організації, які мають ліцензію на виконання таких робіт. Тепер виконання подібних робіт не зосереджене в одній структурі – такій як ПАТ “Львівгаз”, тож знайти відповідну фірму можна навіть у інтернеті або на пораду знайомих. 
Загалом вартість таких робіт обійдеться в межах двох з половиною тисяч гривень (залежно від складності виконання). Після цього споживач має підписати акт, який це засвідчує. Після встановлення приладу обліку газу і завершення монтажних робіт підрядник повинен передати заявку споживача підприємству ПАТ “Львівгаз”, і наш представник прийде до вас, аби опломбувати лічильник та зареєструвати його.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8321 / 1.53MB / SQL:{query_count}