“Радуйся, Всецарице, що недуги наші благодаттю зціляєш!”

Патріарх Філарет освятив новозбудований львівський храм на честь ікони Богоматері “Всецариця” та звершив у ньому першу літургію

фото: cerkva.info
Ця подія відбулася в рамках візиту до Львівської єпархії предстоятеля УПЦ (КП) після вшанування ним пам’яті Героїв АТО на Личаківському кладовищі. Участь у молитві на цвинтарі також взяв владика Димитрій, митрополит Львівський і Сокальський УПЦ (КП).  
 

 фото: ЛМР
“Я приїхав до Львова на запрошення митрополита Димитрія на святкування в Заглині, а також на освячення новозбудованого храму. А оскільки зараз триває війна і багато наших Героїв гинуть, захищаючи рідну землю, то я вирішив приїхати і помолитися тут, на могилах наших Героїв, які загинули на Донбасі. Ця війна, яка відбувається на сході країни, об’єднує Україну, бо українці роз’єднані. Характерна особливість українців – де два українці, там три гетьмани, – зазначив Патріарх Філарет. – Для того, щоб ми об’єдналися, Господь допускає нам страждання, а в стражданнях люди завжди об’єднуються. І ми бачимо об’єднання і в захисті України, і в допомозі, яку народ надає нашій армії, біженцям, дітям та людям похилого віку. Це виявлення тієї християнської любові, якою ми всі повинні жити. Через страждання Господь викликає в наших серцях любов, а любов об’єднує. Тому ми віримо, що ці страждання закінчаться, ми будемо святкувати перемогу і в Україні буде нове життя”.
Вітальним словом у притворі новозбудованого храму (вул. П. Орлика, 1) Владику зустрів настоятель парафії, благочинний єпархії, секретар Львівського єпархіального управління протоєрей Володимир Бачинський. Після завершення чину освячення предстоятель УПЦ (КП) за труди відзначив високими церковними нагородами (орденами, патріаршими відзнаками і благословенними грамотами) настоятеля, парафіяльну громаду та будівничих храму, повідомляє Церква.іnfo.
Святійший Патріарх Філарет урочисто нагородив клириків храму ікони Божої Матері “Всецариця”: єрея Михаїла Івасейка – наперсним хрестом, а протодиякона Романа Якимовського – камилавкою.
Після євангельського читання предстоятель виголосив проповідь,  по завершенні літургії зі словом подяки за відвідини парафії та за звершене богослужіння до Патріарха Філарета звернувся настоятель храму протоєрей Володимир Бачинський.
Насамкінець предстоятель зробив пам’ятний запис у напрестольному Євангелії та наділив першосвятительським благословенням учасників богослужіння.
Інтерв’ю зі Святійшим Патріархом Філаретом читайте у найближчих числах “Пошти”. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7966 / 1.54MB / SQL:{query_count}