Чи існує дружба між чоловіком та жінкою?

Дослідники відповіли на запитання, яке століттями мучить людство

фото: teddyclub.org
Це питання звучало не раз, і дуже часто на нього відповідали ствердно. Мовляв, не варто підозрювати чоловіків у тому, що вони неодмінно будуть потурати своїм інстинктам. Високі стосунки можливі, є безліч прикладів.
Дослідники з Університету Вісконсина з’ясували, що будь-яка дружба чоловіка і жінки з боку сильної статі керується сексуальним бажанням. Незалежно від сімейного статусу чоловіка. А от жінки, навпаки, схильні розглядати дружбу з чоловіками як платонічну. Сексуальний інтерес у жінок прокидається тільки тоді, коли їхні власні романтичні стосунки з чоловіком або коханцем дають тріщину, пише zdorov-info.com.ua.
Під час дослідження 88 пар молодих чоловіків та жінок, які перебували у дружніх стосунках, попросили оцінити ступінь привабливості одне одного. Опитування проводили в умовах конфіденційності. Як одружені, так і неодружені чоловіки оцінювали сексуальну привабливість подруг і висловлювали бажання піти з ними на побачення. Крім того, чоловіки вважали, що подруги також відчувають до них сильний сексуальний інтерес, що не відповідало дійсності: жінки здебільшого над цим навіть не замислювалися.
Незаміжні жінки, втім, дійсно мали сексуальний потяг до друзів чоловічої статі. А ось ті, що були в постійних стосунках, не цікавилися друзями в такому ключі. Такий інтерес прокидався тільки тоді, коли особисті стосунки жінки псувалися. Втім у групі чоловіків середнього віку сексуальний інтерес до жінок-друзів значно знижувався, а ось у жінок до друзів-чоловіків залишався на тому ж рівні, що й у молодій групі.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8186 / 1.53MB / SQL:{query_count}