Шкільні підручники є в інтернеті

В інтернеті з’явилася онлайн-бібліотека, у якій можна завантажити шкільні підручники за 2015 для учнів усіх класів

В інтернеті з’явилася онлайн-бібліотека, у якій можна завантажити шкільні підручники за 2015 для учнів усіх класів. У підбірці книжки розподілені за класами. Вони відскановані у форматі pdf, і їх завантажують єдиним архівом для кожного класу, інформує Урядовий портал. 
“Разом із волонтерами зібрали всі рекомендовані Міносвіти підручники, тобто буде не одна книжка з математики чи мови, а декілька. Це зумовлено тим, що в різних школах є різні навчальні програми. Ми ж хотіли зробити універсальну річ для всіх батьків і школярів”, – сказав один із координаторів ініціативи Сергій Бендас. Із його слів, до створення безкоштовної бібліотеки спонукала постійна проблема з нестачею підручників: щороку у школах не вистачає книг, тож батьки змушені їх купувати власним коштом.
Сергій Бендас пояснив, що допомогти зібрати базу підручників погодилися волонтери з різних регіонів країни. Буквально за два тижні активісти зібрали всі рекомендовані Міністерством освіти підручники і зараз працюють над постійним оновленням бази. “Усі мають право на вільний доступ до освіти. Деякі підручники відсканували у кращій якості, деякі в гіршій. Ми не збираємося брати за це кошти, – поділився координатор проекту.


24.08.2015 12:34
Yuriy Kupchenko

А ссилочку будь ласка!?


Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8033 / 1.55MB / SQL:{query_count}