Подяка за небайдужість

На Святоюрській горі висловили вдячність волонтерам за активність і допомогу військовим у зоні АТО та постраждалим під час Революції Гідності

фото: подячний благодійний форум
В неділю, 24 травня,  відбувся подячний благодійний форум для волонтерів, які допомагають військовим та постраждалим у зоні АТО, а також потерпілим під час акцій протесту на Майдані у Києві.
Форум розпочався з подячного молебню до Пресвятої Богородиці в Архикатедральному соборі Святого Юрія за участі владики Венедикта Алексійчука, єпископа-помічника Львівської архиєпархії УГКЦ, повідомляє velychlviv.com
фото: подячний благодійний форум
В Митрополичих садах на Святоюрській горі відбулося продовження заходу, де найактивнішим волонтерам та організаціям вручили подяки за активну та чітку громадянську позицію у становленні та розвитку Української держави.
Ще століття тому Андрей Шептицький закликав усіх: “Як будемо разом триматися, то в кожнім ділі будемо сильніші. А противно, коли поділимося, ослабіємо, і до нічого не дійдемо”. Ці слова Митрополита Андрея залишаються актуальними, адже в єдності наша сила!
фото: подячний благодійний форум
Отець Тарас Милян, керівник БО “Фундація Духов­ного Відродження” УГКЦ, висловив щиру вдячність близько 250 волонтерам за єдність, жертовність та відданість спільній справі: “Нехай Господь провадить вас вірними дорогами, дарує мудрість у прийнятті рішень та благословляє всі починання!”
Організаторам подячного благодійного форуму стала БО “Фундація Духовного Відродження” Львівської архиєпархії УГКЦ.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7978 / 1.53MB / SQL:{query_count}