Таки 12-річка?!

Новий законопроект, над яким працювало Міносвіти, найближчими днями презентують суспільству

фото: academia.in.ua
Міносвіти пропонує впровадити 12-річну школу. Зокрема, розроблений проект Закону України “Про освіту” передбачає здобуття учнями середньої освіти впродовж 12 років, із яких 1 – 5 класи це початкова школа, 6  – 9 класи – базова, а 10 – 12 класи – профільна старша школа. 
Зі слів заступника міністра освіти і науки Павла Полянського, рамковий Закон України “Про освіту”, над яким працювало Міністерство освіти і науки, вже найближчими днями буде презентований суспільству, повідомляє Освіта.ua.
Заступник міністра зазначив, що стратегія роботи міністерства полягає в концептуальному реформуванні та модернізації української освіти спільно з громадянським суспільством. “Без участі громадськості робити зміни в освіті недоречно і неправильно!” – наголосив він і додав, що п’ятирічна початкова школа дозволить скоротити кількість предметів і зменшити навчальне навантаження на дітей. Окрім того, після п’ятого класу школярі легше адаптуватимуться до переходу на навчання з багатьма вчителями.
Для навчання у старшій школі учні обиратимуть або професійний профіль, або академічний. Також буде значно скорочена кількість навчальних предметів. Передбачається, що особлива увага буде приділена підготовці педагогів та їхньому мотивуванню, зокрема фінансовому.
Також Павло Полянський зазначив, що законопроект “Про освіту” пропонуватиме нову модель менеджменту освітою, яка має бути вигідною кожному громадянину, зокрема дітям.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8108 / 1.53MB / SQL:{query_count}