Безбожники? Хто б уже казав…

Архиєпископ УПЦ (КП) порадив Московському патріархові Кирилу шукати їх у Кремлі, а не в Україні

фото: zn.ua
Речник Української православної церкви  Київського Пат­ріархату архиєпископ Євстратій Зоря прокоментував заяву патріарха Московського Кирила, зроблену вчора під час недільного богослужіння у храмі Христа Спасителя, про те, що “безбожність стає державною ідеологією України”, повідомляє Радіо Свобода.
На думку архиєпископа, такі заяви є елементом кремлівської пропаганди проти України. Таке “дуже дивно чути, враховуючи те, що відкритою брехнею, неприхованою і відкритою агресією займається керівництво його власної держави… Чому він своє керівництво не закликає припинити ті дії, які є діями явно нехристиянськими?... Його власний президент значно більше виявляє ознак людини безбожної за своїми вчинками, ніж ті, хто стоїть за вчинками Української держави”, – зауважив він. 
Євстратій Зоря певен: такі висловлювання є черговим доказом того, що московська Церква в особі її керівництва є одним з інструментів Кремля та черговим елементом пропаганди проти України.
Нагадаємо, що за весь період окупації Криму та воєнних дій у Донбасі керівництво Української православної церкви Московського Патріархату так і не засудило дій країни-агресора.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8407 / 1.53MB / SQL:{query_count}