Об’єднаймося у велику спільноту!

Українська молодь розпочинає духовну підготовку до Світового дня молоді в Кракові

зображення: credo-ua.org
Перша зустріч відбудеться в середу, 27 травня,  о 19.00 в храмі Преображення Господнього у Львові (вул. Краківська, 21), повідомляє “Католицький оглядач”.
Комісія у справах молоді УГКЦ зініціювала створення духовної програми “Молодь-2016”, готуючись за якою, всі учасники зможуть об’єднатися у велику молодіжну спільноту, яка спільно роздумуватиме над темами української культури, духовності та спілкування. Основними авторами програми стали волонтери – семінаристи Львівської духовної семінарії Святого Духа, яких зорганізував духівник семінарії отець-салезіянин Олександр Чумаков.
Автори згаданої програми пропонують працю в групах, ігри, пісні та роздуми на кожен місяць. На сайті sdmukraine.blogspot.com подані теми для двох зустрічей на місяць, які можна провести на парафії, у своїй спільноті, з друзями чи співробітниками.
Програму цю постійно доопрацьовують (сайт періодично оновлюється). Це  відкриті для кожного матеріали, які можна брати і поширювати поміж друзів та знайомих, щоб якнайбільше людей змогли пройти шлях духовної підготовки до великої зустрічі молоді в Кракові у липні 2016 року.
27 травня репрезентаційна група проведе майстер-клас для молоді Львова та всіх охочих про те, яким чином варто проводити зустріч духовної підготовки до СДМ, подасть приклад, як можна використовувати матеріали програми “Молодь-2016”. Кожен учасник зможе запозичити цю модель або ж створити свою зустріч, використовуючи матеріали “Молоді-2016” у спільнотах чи індивідуально.
Як уже було сказано, наступний Світовий день молоді відбудеться в Польщі: спершу молоді люди поїдуть до окремих міст на Дні в єпархіях, а згодом всі разом згуртуються з 25 до 31 липня у Кракові, де візьмуть участь в центральних подіях та кульмінації СДМ – зустрічі з Папою Франциском.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8429 / 1.53MB / SQL:{query_count}