Небезпечне сусідство

Канадські жертводавці стурбовані забудовою поблизу головного храму УГКЦ в Києві

В представництві Світо­вого конгресу українців (СКУ) голова Наглядової ради будівельної дирекції при патріаршому соборі УГКЦ єпископ Йосиф Мілян зустрівся з головою Канадсько-української фундації Віктором Гетьманчуком.
У зустрічі взяли участь віце-президент Канадсько-української торгової палати Роман Савицький, директор представництва СКУ Сергій Касянчук та уповноважений представник УГКЦ Василь Букатюк, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.
Священнослужителі розповіли представникам канадських жертводавців про сучасний стан будівництва собору та плани на майбутнє. Йшлося, зокрема, про забудову багатоповерхівками території поблизу патріаршого храму, яка створює для нього загрозу руйнування і порушує увесь архітектурний ансамбль святині. 
Представники з Канади висловили велику стурбованість таким стрімким негативним розвит­ком подій та заявили про необхідність проведення незалежної міжнародної юридичної та технічної експертиз.
Учасники зустрічі звертаються до відповідних державних органів України, а також до міжнародних спільнот з проханням захистити головну святиню Української греко-католицької церкви, яка налічує близько восьми мільйонів вірних у всьому світі.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8682 / 1.52MB / SQL:{query_count}