Зустрічаймо двох патріархів!

Наступного тижня до Львова приїдуть колишній і теперішній глави УГКЦ

У середу, 20 травня, спільнота Українського католицького університету вітатиме в своїх стінах Блаженнішого Святослава і Блаженнішого Любомира, написав на своїй сторінці у Facebook владика Борис Ґудзяк.
Глава УГКЦ візьме участь у святкуванні Дня філософсько-богословського факультету, а Верховний архиєписком-емерит завітає до Львівської бізнес-школи УКУ, що на вул. Козельницькій, 2-a, і зустрінеться з підприємцями. 
Час проведення зустрічі: 17.00 – 19.00, тема “Як будувати рідну хату”: послання митрополита Андрея Шептицького і сучасний контекст”. 
Головними тезами зустрічі є: громадські об’єднання і соціальні ініціативи як запорука громадянського суспільства; чи кожна влада походить від Бога і чому кожен несе відповідальність за її вибір; “На чому опирається єдність хати?” Єдність народу і Церкви: постмайданний контекст.
Для участі треба обов’язково заповнити реєстраційну форму та одержати підтвердження реєстрації з боку організаторів не раніше, ніж 18 травня. По докладнішу інформацію варто звернутися до контактної особи Вероніки Саврук (media@lvbs.com.ua; тел. 067 67 56 608).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7868 / 1.53MB / SQL:{query_count}