Презенти – на благодійність

У Ватикані вже удруге відбувається розіграш доброчинної лотереї, призами в якій є подарунки, отримані Папою Франциском

фото: AFP
Першу таку лотерею проводили з нагоди Різдва. Кошти, отримані з розповсюдження лотерейних білетів, були передані на допомогу потребуючим, повідомляє Радіо Ватикану.
В другому випуску доброчинної лотереї, приуроченої святу апостолів Петра і Павла, розігруються понад 40 призів. Участь у розіграші можуть узяти всі охочі, придбавши в точках продажу на території Ватикану чи у ватиканських музеях білет вартістю 10 євро.
30 червня (наступного дня після свята Петра і Павла за новим стилем) спеціальна комісія шляхом жеребкування вибере переможців. Виручені гроші будуть передані в розпорядження Папи.
Як розповів монсеньйор Дієго Равеллі, призами в лотереї, як і під час різдвяного розіграшу, стануть подарунки, які Папа Франциск отримав під час різних зустрічей та вирішив віддати їх на доброчинність. Загалом йдеться про дрібні, символічні речі, серед яких, одначе, трапляються й непересічні: головним призом є автомобіль Kia Soul, який Святішому Отцеві подарували під час апостольської подорожі до Кореї в серпні минулого року.
“Це дійсно прекрасно бачити бажання Святішого Отця ділитися дарами, які він отримує. Це частина християнської любові”, – сказав Дієго Равеллі, зауваживши, що після різдвяної лотереї понтифік висловив щиру вдячність за активну участь та великодушність численних людей.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7626 / 1.53MB / SQL:{query_count}