І за ґратами можна творити

У нашому місті відкриють національну пересувну виставку образотворчого і прикладного мистецтва в’язнів

фото: ugcc.lviv.ua
У вівторок, 19 травня, о 15.00 у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) відбудеться відкриття Національної пересувної виставки образотворчого і прикладного мистецтва в’язнів “Переображення Господньою любов’ю”, повідомляє Відділ УГКЦ з душпастирства у пенітенціарній системі України.
У відкритті братимуть участь представники управління Державної пенітенціарної служби України у Львівській області, недержавних організацій і мас-медіа.  Мета виставки – сприяння суспільному діалогу та процесу реінтеграції наших співгромадян, що опинилися в місцях позбавлення волі. До експозиції ввійшло 113 творів, переданих із пенітенціарних установ України.
Всеукраїнська пересувна виставка  “Преображення Господньою любов’ю” у співпраці з Державною пенітенціарною службою України розпочалася в серпні 2013 року в Києві. Згодом її мали змогу відвідати поціновувачі мистецтва Чернігова, Полтави, Черкас, Дніпродзержинська, Запоріжжя, Кіровограда, Херсона, Житомира, Ніжина, Вінниці, Тернополя, Чорткова, Збаража, Івано-Франківська і Чернівців. У Львові експозиція триватиме до 31 травня.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7701 / 1.53MB / SQL:{query_count}