Навчання… на дивані

Три українські виші та Львівська IT-школа безкоштовно розмістять свої курси лекцій в онлайні

зображення: inspired.com.ua
Український сервіс онлайн-навчання Prometheus оголосив про запуск партнерства з провідними навчальними закладами України: Києво-Могилянською академією, Українським католицьким університетом, Київським національним університетом ім. Т. Шевченка, а також Львівською ІТ-школою. Вони безкоштовно розмістять свої курси лекцій на цьому ресурсі, повідомляє Inspired.
Реєстрація на сайті уже відкрита на чотири нові напрямки, які є безкоштовними. Все, що знадобиться для вивчення курсу, це комп’ютер і доступ до інтернету.
Кожен курс проекту складається з відеолекцій викладачів, а також інтерактивних завдань, які дозволять закріпити здобуті знан­ня. На додачу створений онлайн-форум, на якому студенти зможуть поставити питання викладачеві та спілкуватися.
У випадку успішного проходження того чи того курсу кожен слухач отримає електронний сертифікат університету. Серед доступних – “Проблемні питання європейської історії” львівського історика Ярослава Грицака, “Основи тестування програмного забезпечення” від викладачів Львівської IT-школи Георгія Гулева і Дениса Сорохана.
За шість місяців з моменту старту проекту на сайті зареєструвалося більш ніж 70 тисяч користувачів. На сьогодні для навчання доступні 12 курсів і відкрита реєстрація на ще вісім.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7962 / 1.53MB / SQL:{query_count}