Адаптація - незабаром в перший клас

Цього місяця у приватній початковій школі «Політехнік-Еколенд» розпочинаються адаптаційні заняття для майбутніх першокласників

фото: kidbook.com.ua
Відомо, що початок шкільного життя для багатьох дітей часто пов'язаний зі зміною способу життя, адже довкола все нове, невідоме, незвідане. А тому психологічну підготовку дитини до школи варто починати заздалегідь.
Адаптаційні заняття, що проходитимуть у «Політехнік-Еколенд», покликані, насамперед, сформувати позитивне ставлення дитини до школи  та інтерес до навчання. 
«Ми будемо не тільки вирішувати цікаві математичні і логічні завдання, робити вправи на розвиток мовлення та навичок письма. Насамперед, ми будемо знайомитися, спілкуватися, вивчати правила поведінки на уроках та під час перерв, звикати до нової ролі – ролі учня» - говорить вчитель майбутніх первачків Анастасія Сімагутіна. 
За словами Марії Статій, заступника директора з навчально-виховної роботи, такі заняття в школі «Політехнік-Еколенд» проводять вже не вперше. Вони є безкоштовними і долучитися до них можуть усі бажаючі - для цього потрібно лише зареєструватися. «Основна мета занять з майбутніми першокласниками – початкова адаптація дітей до навчання в школі, до нового середовища» - каже Марія Статій. «Саме від того, як відбудеться перше знайомство зі школою, значно залежить подальше ставлення дитини до навчання, а отже, і її успішність. Тому зараз головне завдання – забезпечити емоційний комфорт для дітей і можливість відчути доброзичливу атмосферу». 
Адаптаційні заняття відбуватимуться щочетверга, починаючи з 23 квітня. Початок о 10.10. Запис на заняття та детальніша інформація у адміністраторів школи.
Нагадаємо, що у приватній початковій школі з поглибленим вивченням англійської мови «Політехнік-Еколенд» триває прийом заяв у перший клас на 2015/2016 навчальний рік.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8173 / 1.54MB / SQL:{query_count}