Безплатні заняття з плавання для дітей: куди звертатися?

“Двоє моїх синів, десять і тринадцять років, дуже люблять плавати. Часто ходили з батьком у басейн, виїжджали на природу, ближче до озера чи ставка. Але зараз мій чоловік перебуває в зоні АТО, тому діти позбавлені такого задоволення. На роботі мені розповіли, що у Львові та області діє програма безкоштовного навчання плавання дітей учасників АТО. Скажіть, будь ласка, що потрібно для того, аби мої сини стали учасниками цієї програми, куди звертатися і де проводять такі заняття?”

Людмила Малерик, м. Львів


Петро Гошовський, головний спеціаліст управління сім’ї, молоді та спорту Львівської міськради:
– Так, у нашому місті справді триває програма безкоштовного навчання плавання дітей соціально незахищених верств населення, у тому числі й дітей учасників АТО. 
З міського бюджету на неї цього року виділили 300 тисяч гривень. Наприкінці березня відбувся тендер, де було визначено, що цього року такі заняття проводитимуть на базі Палацу спорту “Динамо”, що на вулиці Вітовського, 53. Перші безкоштовні заняття з плавання плануємо почати з 10 травня. Триватимуть вони аж до використання бюджетних коштів (приблизно до кінця року).
Списки дітей, які можуть скористатися цією програмою, нам дає Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Зараз ми на етапі формування цих списків, а також складання графіка відвідування занять із плавання.
Безкоштовно поплавати у Палаці спорту “Динамо” цього року зможуть приблизно 666 дітей соціально незахищених верств населення віком від 9 до 18 років. З розрахунку на те, що одне заняття коштуватиме 45 гривень, кожна дитина зможе відвідати десять занять. Віддаватимуть перевагу дітям учасників АТО!
У цьому басейні дітям соціально незахищених верств населення, в тому числі й дітям учасників АТО, виділять окрему доріжку, тренера і рятувальника. Одне заняття триватиме 45 хвилин. Якщо діти зазначених категорій з певних причин не зможуть прийти на безкоштовні заняття, не біда – їх можна буде перенести. Якщо ж хтось відмовиться або взагалі не матиме змоги відвідувати безплатні заняття – на зекономлені гроші сформуємо нові групи.
Для того, аби дитина учасника АТО могла скористатися цією програмою, варто подати заяву до соціальної служби свого району і принести довідку про стан здоров’я дитини з висновком, що вона може відвідувати заняття з плавання.
По докладнішу інформацію раджу звернутися у Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (адреса: вул. Менделєєва, 8, тел.: 244 55 52; 244 47 16; 244 47 15).

Уляна Флишко, керівник прес-служби Львівської облради:
– В рамках соціального проекту “Мій тато захищає Україну!”, крім різноманітних конкурсів (малюнків, фотографій, віршів, аматорських відеокліпів тощо), діти учасників АТО мають змогу безкоштовно відвідувати аквапарк “Пляж”. 
Перша група з десяти дітей побувала там минулого тижня. З керівництвом аквапарку в нас є погодження, що воно й далі запрошуватиме дітей учасників АТО на безкоштовне плавання аж до закінчення проекту (тобто до кінця травня). Зараз складаємо списки дітей, які могли б скористатися такою можливістю. Це будуть групи по десять дітей шкільного віку, з якими займатимуться інструктори. Як часто вони ходитимуть у басейн – ще не відомо. Можливо, щотижня.
Охочих поплавати в басейні чимало (у Львівській області понад 10 тисяч дітей учасників АТО), тож цілком можливо, що безкоштовні заняття з плавання проводитимуть й упродовж літа. Аби дитина безплатно відвідувала заняття з плавання, варто підготувати документ, який підтверджує, що один з її батьків є учасником АТО, а також медичну довідку. 
Детальнішу інформацію вам нададуть, якщо зателефонуєте на номери 299 98 31або 097 232 90 68.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2597 / 4MB / SQL:{query_count}