Презентація книги владики Венедикта

У видавництві “Свічадо” вийшла друком книга єпископа-помічника Львівської архиєпархії УГКЦ “Роздуми до літургійних читань Євангелія”

Перша її презентація відбудеться нині, 21 квітня, о 18.00 в книгарні “Є” (просп.  Свободи, 7), друга – в суботу, 25 квітня, о 19.00 у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла (вул. Театральна, 11), повідомляє ugcc.lviv.ua.
Видання представлятимуть: автор – преосвященний владика Венедикт Алексійчук, отець Василь Рудейко, віце-ректор Українського католицького університету, отець Степан Сус, настоятель Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла, та Богдан Трояновський, директор видавництва “Свічадо”.
Цю книгу з нетерпінням чекають читачі з огляду на непересічну особистість автора, який, до слова, є головою Патріаршої літургійної комісії УГКЦ.
Ось уривок книги, вміщений на сайті видавництва:
“Воскресення Христове. Пасха .У часі Воскресення ми завершуємо спів Воскресного тропаря словами: “…і нам дарував життя вічне!” Ці слова повторюємо з року в рік, але чи ми віримо в те, що Господь нам ДАРУВАВ життя вічне? Що воно нам вже ПОДАРОВАНЕ, воно вже є наше? І тепер цей дар вічного життя ми маємо лише прийняти і ним жити. Якщо ми цього не зробили, то, напевно, головна причина в тому, що ми надто заглибилися в наші земні справи, проблеми, бажання, пошуки, здобутки... 
Що ми цілковито не усвідомлюємо того, що маємо найважливіший дар, який на нас чекає, – життя вічне. Вічне життя – це не лише той момент, який настає після смерті. Кожна молитва і читання Євангелія – це зустріч із Богом, кожне святе Причастя – це початок вічного життя, початок Божого Царства. І наша біда в тому, що ми цього не усвідомлюємо.
Але якщо усвідомимо, то здобудемо здатність ставати учасниками Божого Царства не тільки в молитві чи в таїнствах Церкви – ставатимемо причасниками цього життя вічного кожної миті нашого життя. Якщо ми зустрічаємося з Богом, то вже стаємо причасниками тієї вічності, яка на всіх чекає і якою Бог нас обдарував”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8082 / 1.54MB / SQL:{query_count}