Де можна у Львові позичити реабілітаційне обладнання?

“Моя мама невдало впала і зламала шийку стегна. Їй наклали гіпс, а коли знімуть його, вона повинна буде ходити на милицях або за допомоги іншого реабілітаційного обладнання. Проте річ у тім, що коштує таке обладнання недешево. Знайома порадила не купувати милиць, а взяти їх у тимчасове користування. Скажіть, будь ласка, де можна у Львові позичити реабілітаційне обладнання?”

Марія Фльорко, м. Львів


Ірина Старовецька, регіональний керівник “Домашньої опіки” у Львові:
– Взяти у тимчасове користування реабілітаційне обладнання можете у випозичальні “Домашня опіка”, що діє при Міжнародному благодійному фонді “Карітас Україна”.
За необхідності у нас можна позичити милиці, підлокітники, інвалідні візки, ходунки (на коліщатах і крокуючі), протипролежневі матраци і протипролежневі подушки, туалетні крісла, чаші для миття голови, різні поручні, а також обладнання, яке можна змонтувати вдома. На жаль, все це тільки для дорослих! Дитячого не маємо…
Даємо реабілітаційне обладнання максимум на три місяці, за великої потреби – на півроку. Коли його хоче позичити самотня людина, просимо, аби вона принесла довідку, яка засвідчує, що ця особа справді є інвалідом або має травму, яка вимагає реабілітаційного устаткування. Надаємо їй його безкоштовно! Якщо ж людина працює, просимо пожертвувати гроші (на бажання і на власний розсуд).
Але оскільки не всі люди акуратно користуються таким обладнанням, та й не завжди повертають, гроші витрачаємо на його ремонт чи оновлення. Суми невеликі: якщо це милиці, підлокітники – просимо переказати 10-20 гривень, а якщо, до прикладу, візок – 40-50 гривень. 
З людиною, яка випозичає обладнання, складаємо зобов’язання на його використання, де треба вказати адресу, телефон, термін позики і дату. Оригінал залишаємо у себе в центрі, а копію віддаємо позичальникові. Інколи люди подають ще й паспортні дані, виписку з лікарні.
Тим, що хочуть позичити у нас реабілітаційне обладнання, раджу звертатися на адресу: м. Львів, вул. Озаркевича, 4 (1 поверх, 6 кабінет) або телефонувати на номери: 235 22 66; 067 722 18 93.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8496 / 1.54MB / SQL:{query_count}