Справжній чоловік знає, як окрилити жінку

Чого чекають жінки від чоловіків та що вважають святом

Позавчора зауважила, що ліщина неподалік мого будинку рясно завішана бруньками-сережками. І хоч погода, як зажди у березні, ще примхлива, мінлива, та й лютий був аж ніяк не лютим, весна уже прийшла, а з нею й нові сподівання, нові клопоти, очікування свята…
Свято у кожного своє. Бо це не привід для подарунків, не нагода нарешті почути теплі слова від рідних чи близьких, а те, що ми вважаємо важливим для себе, що освячує нас, робить нас кращими, надає нашому життю особливого смаку і змісту.
Тож українці знову діляться на тих, що святкують 8 Березня, стверджуючи, чому б не скористатися нагодою зробити жінкам приємність, і тих, що вважають: жінки заслуговують значно більшого, аніж один день уваги на рік. Звичайно є ще й такі, що тільки шукають нагоди, аби посвяткувати, і такі, що не готові приділити увагу жінці навіть раз у році.
Чоловікові важливо пам’ятати, що жінка потребує уваги і любові щодня
Проте за цією суперечкою важливо не випустити з уваги, чого хочуть самі жінки, чого насправді очікують від чоловіків. Звичайно, завжди приємно отримати квіти чи якийсь інший подарунок, почути приємні слова. Важливо, щоб подарунок цей не був простою формальністю, щоб справді свідчив про увагу, про те, що чоловік розуміє, відчуває ту, котрій робить його, а головне, щоб у жінки не виникало думки: “А де ж ти досі був?..” 
Нині жінки навчилися бути самостійними, незалежними фінансово, багато з них є висококваліфікованими фахівцями в різних галузях. Вони знаходять різноманітні можливості для самореалізації: у професії, в громадській діяльності, в домашніх клопотах, у вихованні дітей, у творчості, а нерідко успішно поєднують кілька з них.
Для жінки важливо, аби в її житті був хтось, хто дасть їй можливість відчути себе Жінкою – любленою, бажаною, особливою
Іноді здається, що вони все можуть і нікого не потребують. Проте так стається тоді, коли жінці насправді бракує чоловіка – розуміючого, терплячого, сильного, відповідального, надійного, уважного… 
Адже для жінки так важливо, аби в її житті був хтось, хто дасть їй можливість відчути себе Жінкою – любленою, бажаною, особ­ливою. Хтось, хто навіть після десяти, двадцяти років спільного життя захоплювався б нею, запрошував на побачення, запитував уранці: “Що я можу нині для тебе зробити?”, а ввечері: “Яким був твій день сьогодні?”
Тоді й жінка буде сонцем для своєї родини, відчуватиме потребу знову і знову робити щось добре, приємне для свого чоловіка, для їхніх дітей. І ця взаємна радість від близькості стане справж­нім святом для чоловіка і жінки, святом, яке буде завжди з ними, яке їх освячує і робить щасливими!

Іванка Крип’якевич-Димид, художниця, іконописець, мама п’яти дітей:
– Передусім хотіла б зазначити, що таке жінка. Жінка, Єва, за одним з варіантів тлумачення, це “Та, що може все вмістити”. Тобто характер жінки, закладений Господом, є таким, що вона може одночасно сприйняти декілька інформацій, інтуїтивно чи іншими способами запобігти і передбачити загрозу, зрозуміти те, що важко зрозуміти чоловікові, який має більш раціональне мислення. І вона може вмістити в собі зраду, інші випробування, хрести, які тільки вона може винести.
Чоловік же, Адам, за одним із варіантів перекладу, є “Той, котрий пригадує”. Пригадує рай. Тобто тільки в поєднанні з жінкою, в подружжі, вони мають шанс згадати втрачений рай, будучи дуже близькими фізично, духовно і душевно.
Тому, на мою думку, найбільше очікує жінка від чоловіка відчувати, знати, що її люблять, зрештою, як і чоловік. Це річ, яка піднімає жінку з постелі. Коли вона пам’ятає, що її люблять, то спішить зранку приготувати сніданок чи зробити щось приємне для чоловіка, а той – зробити щось для жінки. 
Найважливіше – не обрізати крила один одному! Справжній чоловік знає, як окрилити жінку. Це ціле мистецтво, бо маю на увазі не матеріальні подарунки, а передусім ласкаве слово, погляд, дотик, тільки їм двом відомі речі, які окриляють людину, дають їй друге дихання. 
Це насправді дуже легко, це не потребує якихось особливих зусиль. Крила є у кожного, але дуже часто ми так затискаємо одне одного, що ті крила опускаються, атрофуються. А так важливо їх плекати, підкреслювати важливість одне одного! Наскільки ти мені дорогий, наскільки ти мені важлива. Мені подобається вислів, що цінність часу в тому, з ким і як ти його проводиш.
В подружжі чоловік і жінка дуже близькі, тому можуть дуже сильно зранити одне одного. Якщо ми ці рани не озвучимо, не виявимо в спокійній обстановці, то вони будуть кровити все життя
Моєму чоловікові досить важко визнати свої помилки чи неправоту. Не так давно під час важливої розмови він сказав: “Вибач!”, і я побачила сльози в його очах. Це вибачення було дуже щирим, це не була формальність. Йшлося про якісь наші задавнені рани. 
В подружжі чоловік і жінка дуже близькі, тому можуть дуже сильно зранити одне одного. Якщо ми ці рани не озвучимо, не виявимо в спокійній обстановці, то вони будуть кровити все життя. Тому такі вибачення можуть означати набагато більше, аніж героїчні подвиги Геракла. Буває набагато важче витиснути із себе оте “пробач”, аніж купити дорогі квіти чи якусь ювелірну річ. Для мене це вибачення було дуже сильним, воно зміцнило наше подружжя. 
Жінка, як і чоловік, чутлива на гармонію. Для мене велике свято, коли я відчуваю гармонію між нами з чоловіком і між дітьми. Я дуже люблю наші спільні прогулянки, виїзди на природу, похід у гори, коли дух підноситься і коли ти на тлі природи бачиш щасливу та радісну свою сім’ю. 
Для нас це дуже актуально, бо діти вже великі і ми нечасто буваємо разом. Особливо тепер, коли наш син на війні, для нас великим святом є його приїзд додому. Недавно ми зазнали таких емоцій, яких ніколи не відчували: сміялися і плакали водночас, коли Артем приїхав на Різдво і цілий місяць був із нами. Це дійсно було свято. Тобто свято – це коли всі разом!
Роман Прокопів, голова Руху християнських сімей:
– Як на мене, то найбільше жінка хоче уваги до своїх потреб та їх задоволення в ті моменти, коли вони актуальні: чи то емоційні потреби, чи духовні, чи побутові. Жінки це називають “уважність”.
Для гармонійних стосунків у родині дуже важливо знати потреби жінки, говорити про них із нею, задовольняти їх. Це дає змогу тримати баланс стосунків у сім’ї.
Чоловікові важливо пам’ятати, що жінка потребує уваги і любові щодня, у кожній ситуації – чи то з дітьми, чи з побутовими справами, і не лише на свята. Намагаюсь виявляти увагу і любов через допомогу з дітьми (вставати вночі до найменшої донечки, допомогти з господарськими справами, запросити на побачення, послухати і поспілкуватися, коли вона цього потребує). Ну і, звичайно ж, обіймати, цілувати, говорити компліменти.
Наталя Прокопів, дружина:
– Переконана, що для жінки святом є той час і період, коли вона почувається особливою. Для мене найціннішими знаками уваги чоловіка є час, виокремлений для нас двох для якісного відвертого спілкування, уважність до моїх потреб, коли я бачу небайдужість до своїх думок та переживань. А подвигом, який щоразу мене зачаровує, є його потреба щодня пам’ятати про мене, коли чоловік каже мені: “Я люблю тебе сьогодні більше, ніж учора, а завтра любитиму більше, ніж сьогодні!”
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8068 / 1.6MB / SQL:{query_count}