День студента – 2014 у столиці

В Києві 13 – 15 листопада відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка “Освіта та кар’єра – День студента – 2014” і виставка закордонних навчальних закладів “Освіта за кордоном”

На освітян, студентів, школярів, абітурієнтів та їхніх батьків чекає непересічна подія: 13 – 15 листопада 2014 року в Києві у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва “Український дім” (вул. Хрещатик, 2) відбудуться Двадцять шоста міжнародна спеціалізована виставка “Освіта та кар’єра – День студента – 2014” і виставка закордонних навчальних закладів “Освіта за кордоном”. 
Заходи організовує і проводить Товариство “Знання” України за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.
Метою виставок є презентація вітчизняних і закордонних навчальних закладів, молодіжних програм, програм обміну студентами та учнями, вивчення досвіду співпраці з європейськими країнами у галузі освіти та працевлаштування молоді, проведення семінарів і круглих столів з питань подальшого розвитку системи освіти, міжнародного співробітництва та впровадження сучасних інноваційних освітянських технологій.
Сьогодні виставки, які є найбільшими заходами в Україні, присвяченими вищій освіті в нашій державі та за кордоном, дають змогу всім охочим отримати інформацію безпосередньо від представників ВНЗ.
У виставці “Освіта за кордоном” будуть представлені більш ніж 70 вишів з різних країн світу. Зокрема, варто відвідати канадський, французький і чеський павільйони. 
До Києва прибудуть й представники польських університетів. Як відомо, Польщу для здобуття вищої освіти та продовження кар’єри кожного року обирає щораз більша кількість студентів з України. Впродовж останніх років саме українські студенти є найбільшою освітньою діаспорою сусідньої країни. 
Минулого академічного року вищу освіту в Польщі здобували шість з половиною тисячі українців. Між Україною та Польщею діє міжурядова угода про взаємне визнання академічних документів про освіту та наукових ступенів. Під час освітньої виставки, яка відбудеться в столиці України 13 – 15 листопада, вищу освіту Польщі презентуватиме низка навчальних закладів та декілька польських освітніх агентств, діяльність яких спрямована на розвиток академічного обміну між країнами.
У форматі виставок, окрім індивідуальних консультацій і особистих зустрічей, можна буде взяти участь в тематичних семінарах та презентаціях, які проведуть представники освітніх концернів, коледжів, підготовчих програм і університетів.
Крім того, відбудеться нагородження учасників виставки золотими та срібними медалями – переможців у номінаціях гран-прі.
Згадані виставки будуть цікаві тим, що хотіли б навчатися як в Україні, так і за кордоном. Відвідувачі матимуть змогу ознайомитися з різними програмами – із вивчення іноземних мов, середньої освіти за кордоном та вищої освіти  в Україні. 
Запрошуємо відвідати виставки “Освіта та кар’єра – День студента – 2014” і  “Освіта за кордоном”! 
партнери
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9887 / 1.55MB / SQL:{query_count}