Хто у світі найсильніший?

Папа Франциск посів четверте місце в рейтингу найвпливовіших людей 2014 року за версією журналу Forbes

фото: onsugar.com
На днях американська редакція Forbes опублікувала нову версію рейтингу найвпливовіших людей світу.
Як і торік, до списку ввійшли 72 особи – по одній на кожні 100 тисяч населення Землі. Фігурантів відбирали за кількома критеріями, а їх місце у рейтингу визначали голосуванням редакторів Forbes та експертного журі, пише РІСУ.
Щоби потрапити в рейтинг, кандидат повинен впливати на великі групи людей і контролювати великі фінансові потоки. Для глав держав це ВВП їхніх країн, іноді – обсяг належної їм нафти, газу та інших стратегічних ресурсів. Генеральних директорів оцінювали за розмірами доходу та активів їхніх компаній.
У випадку з мільярдерами Forbes розраховував величину їх статків. Ще один критерій – здатність кандидата впливати відразу на кілька сфер суспільного життя (політику, бізнес, благодійність, мистецтво тощо). Крім того, редакція Forbes визначила, наскільки активно той чи той учасник рейтингу користується своєю владою.
Цього року перша трійка рейтингу не змінилася: перший рядок у списку посідає президент Росії Володимир Путін, на другому місці – президент США Барак Обама, на третьому – генеральний сек­ретар компартії Китаю Сі Цзіньпін. Четверте місце посів Папа Франциск. 
Серед його рис відзначають насамперед те, що він дуже скромна людина і великий інтелектуал, є представником консервативного напрямку, бо виступає проти абортів, евтаназії та одностатевих шлюбів. Папа Франциск відкритий до діалогу – міжхристиянського і міжрелігійного.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8166 / 1.53MB / SQL:{query_count}