Духовні екскурсії для школярів

У рік пам’яті Митрополита Андрея львівські старшокласники відвідають cобор святого Юра і помоляться в крипті

Упродовж цього навчального року для учнів 8 – 10 класів загальноосвітніх навчальних закладів Львова проведуть духовні екскурсії до собору святого Юра і крипти Митрополита Андрея. Екскурсії відбуватимуться двічі на тиждень – у вівторок та четвер (по дві на день).
Започаткували їх з нагоди святкування 150-ої річниці від дня народження та 70-их роковин відходу у вічність Митрополита Андрея Шептицького управління освіти Львівської міськради разом із Львівською архиєпархією УГКЦ в рамках реалізації проекту “Духовна велич Львова”.
Перша духовна екскурсія відбулася 4 листопада для учнів 8 – 9 класів двох загальноосвітніх навчальних закладів Галицького району. Надалі учні 16 загальноосвітніх навчальних закладів Галицького та Залізничного районів нашого міста відвідають Святоюрський собор впродовж I семестру, а учні навчальних закладів інших районів Львова – протягом II семестру.
Під час екскурсії школярі більше дізнаються про життєвий шлях Митрополита Андрея, ознайомляться з історією собору святого Юра та візьмуть участь у спільній молитві в крипті храму, повідомляє РІСУ.
Нагадаємо, що глава Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав під час богослужіння у Святоюрському соборі в день 70-их роковин смерті Митрополита звернувся до всього українського народу з проханням прийти до крипти, в якій спочиває Митрополит Андрей.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8119 / 1.53MB / SQL:{query_count}