Пам’ятаючи про Божу опіку

Завтра в Україні молитимуться за дітей-сиріт

Уже в четвертий раз 9 листопада відзначатимемо День молитви за сиріт.
Кожна помісна Церква в Україні сама вирішує, як провести його: організувати спільні молитви в парафіях та громадах, провести низку акцій чи реалізувати іншу ініціативу, аби допомогти якійсь конкретній дитині. Вже традиційно на Львівщині така молитва розпочинається з чувань, а закінчується молитовною прощею цікавими місцями в області.
Цього року діти-сироти зі шкіл-інтернатів та діти зі складними життєвими обставинами, що живуть у Львові та області, матимуть вечірні чування “Дорогою до святості” і поїдуть на екскурсію в село Кохавино, повідомляє прес-служба Львівської міськради.
“Це не свято, це день, коли ми згадуємо про тих, хто потребує нашого піклування і уваги найбільше. В цей день ми закликаємо, щоб кожна людина, кожна сім’я, спільнота в храмі єдналися в молитві за тих, хто позбавлений мати щастя, опіку та любов мами і тата. Головною передумовою того, що Україна стане країною без сиріт, є спільна молитва віруючих та їхні практичні справи в служінні дітям-сиротам. Головне завдання кожного з нас – і далі молитися за долю дітей-сиріт, за об’єднання родин і за дар відповідального батьківства”, – кажуть у Центрі опіки сиріт.
У поїздці візьмуть участь близько 200 дітей-сиріт зі шкіл-інтернатів, дітей зі складними життєвими обставинами і волонтери руху “Руки допомоги” при Центрі опіки сиріт. Для реалізації подорожі потрібна допомога небайдужих, щоби покрити транспортні витрати і витрати на харчування дітей. 
По докладнішу інформацію звертайтесь у інформаційний центр Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла.
8 листопада 
18.00 – Божественна літургія  в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла.
19.00 – Вечірня.
20.00 – Вечірні чування на тему “Дорогою до святості”.
9 листопада 
Поїздка з дітьми у село Кохавино.
8.30 – Реєстрація біля храму Стрітення (вул. Винниченка, 30-а).
9.00 – Спільна молитва і виїзд до села Кохавино.
11.00 – Перекуска.
11.30 – Екскурсія.
12.30 – Божественна літургія.
13.30 – Обід.
14.30 – Програма на тему “Дорогою до святості”.
16.30 – Перекуска.
17.00 – Повернення додому.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7782 / 1.54MB / SQL:{query_count}