Як краще відреставрувати стару ванну?

“Зібралися робити ремонт у ванній кімнаті, купили всі необхідні матеріали. Проте на саму ванну грошей не стало. У нас добротна чавунна ванна, але трохи пошкоджена. Чула, що старі ванни тепер відновлюють різними способами. Порадьте, будь ласка, як краще відреставрувати стару ванну?”

Юлія Шемелько, м. Львів


Валентин Боднарчук, майстер з реставрації ванн, сантехнік:
– Є два способи реставрації ванн – акрилове емалювання і наливна акрилова ванна. 
Акрилове емалювання найкраще підходить, коли стара чавунна ванна втратила колір, потріскалась або ж ви просто вирішили освіжити вигляд ванної кімнати. Для такої реставрації знадобиться рідкий акрил. 
Переваги цього способу в тому, що він не надто дорогий – від 750 до 850 гривень, проте ваша ванна матиме акуратний зовнішній вигляд. Це найкращий варіант для орендованого помешкання. Недоліки цього способу в тому, що таке покриття не дуже добре тримає удар, при його нанесенні існують певні вимоги до температури і гарантія всього один рік. 
А ось наливна акрилова ванна буде кращим варіантом реставрації старої в домашніх умовах. Покриття зберігається від 12 до 15 років, гарантія – п’ять років. Крім того, така ванна добре амортизує удар, є стійкішою до побутової хімії та висихає за 16 – 36 годин. Вартість такої реставрації вища – від 1100 до 1350 гривень (залежно від виду ванни). 
Крім того, мусите доплатити ще 30 гривень, якщо ваша ванна була попередньо реставрована.  Від 150 гривень коштує часткове відновлення ванни (усунення сколів та вибоїн).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7649 / 1.53MB / SQL:{query_count}